Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhetünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel pár hónapja megismerkedtünk, viszont ő akkor többéves kapcsolat után volt, s most még szingli akar lenni. Bejövünk egymásnak meg minden, de mondta h még ő neki most igy jó.


A szitu az, hogy az utóbbi időben volt közöttünk egy kis mosolyszünet, mert nem tudtam a hangulatingadozásait kezelni. Most ő kezdeményez megint, állandóan mosolygunk ha egymással beszélnük, sokszor elpirul, van hogy zavarba jön, valamikor túlpörög, produkálja magát, mellettem akar lenni. van hogy bókol (megdicséri az öltözködésem), meg hasonlók.

Régebben mikor még jártunk ki mondta h boldog mellettem és hogy jó velem...


Most a hangulatingadozásai miatt nem tudok belőle kimenni..

attól félek, hogy megismerkedik valaki mással a szinglis élet közepette, s őt választja majd nem engem...

nem vagyunk közömbösek egymásnak, ez nyilvánvaló.

szerintetek mi lesz? :)

szerelmesnek nemhiszem hogy szerelmes...



2015. szept. 8. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
még sokminden kis apróság történt... szájrapuszi, kézenfogva járás... de utána lejjebb vettünk a tempóból
2015. szept. 8. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha félsz, hogy elveszíted, akkor fontos neked. Ezt neki miért nem tudod így elmondani?

"Fontos vagy számomra, nem akarlak elveszíteni, mi lenne, ha adnánk még egy esélyt a dolognak?"


26/n

2015. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 16. születésnapodon hívd el sétálni, és vallj neki szerelmet!
2015. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

még egy esélyt? hogy érted ezt?

ez több körből áll? :D mintha veszitettem volna dolgokat... nem értem teljesen. én elmondtam neki mindent, megbeszéltük a dolgokat, de neki még időre van szüksége. ennyi.

2015. szept. 8. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán, csak merj kezdeményezni, bókolj neki, dicsérd a küllemét, jellemét, hogy egyértelműen látszódjon hogy tetszik neked! ne nyomulj túlzottan, de legyél nyitott, pozitív, akkor látni fogja rajtad hogy komolyan gondolod, és az nagyon vonzó a nőknek!
2015. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

van amikor az ellenkezőjeként viselkedik: beszólogat, totál negativ... ma is ez történt. és én befejeztem. nem birom ezt már tovább.


túlságosan a jópofizás ma nem divat, különben barát kategória. tapasztaltam nem egyszer. nem érdekel már, szingliként fogok megdögleni. :) ennyi.

2015. szept. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!