Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek általában mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek általában mi a jele annak, ha tetszel egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl. rád néz mindig, vagy vannak olyan esetek is, mikor direkt nem néz rád stb. Én sajnos olyan vagyok, aki ilyenkor direkt nem néz rá, és ezért ha más is ezt csinálja, nem lehet róla semmit levonni.Fiúk, ti ilyenkor mit csináltok?

2016. febr. 8. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran rád néz, keres a tekintetével. Kedves, máshogy viselkedik veled mint a többi lánnyal.
2016. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Próbálj meg beszélgetni vele. Mert akkor amikor beszéltek kitágul a pupillája ha tetszesz neki. Aztán pl. ha meglát megigazítja a ruháját vagy a haját.De van olyan is aki semmit sem mutat, bár az elég ritka.
2016. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!