Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt érzed, hogy tetszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt érzed, hogy tetszel valakinek akkor az általában úgyis van? Volt már olyan, hogy félreértelmeztétek a jeleket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy el kell keserítenem, de igen, volt.
2014. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az általában úgy is van.Ilyenkor sajnálom a pasikat:D
2014. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, írsz róla bővebben?
2014. jún. 27. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, azt hittem tetszem neki, mosolygott rám, kereste a szemkontaktust, látványosan örült ha találkoztunk, de kiderült, hogy nem akart semmit, ezek szerint ilyen a természete.
2014. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos volt már, hogy kiderült jó a megérzésem, de ez általában csak akkor működött, ha a fiú nem volt az esetem. (Ettől függetlenül nem viselkedtem vele/velük gorombán vagy ilyesmi, és nem is hitegettem senkit, soha)

Volt olyan is, hogy azt hittem tetszem valakinek, de kiderült, hogy valamit "félreértettem". Pedig a jelek egyértelműek voltak, ráadásul nem csak szerintem, hanem barátnőim szerint is azok voltak. Sőt, volt hogy ők hívták fel valakire a figyelmem. Na én az ilyen esetek miatt már nem is nézem azokat a bizonyos jeleket..

2014. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég jóban voltunk, rengeteg mindenben hasonlítottunk, olyan dolgokban, ami mindkettőnknek fontos. Ha neten keresztül nem is, de személyesen nagyon gyakran kerestük egymás társaságát, befejeztük egymás mondatait, folyton nevettünk, nagyon jól éreztük magunkat. Volt néhány ölelés a legváratlanabb, legindokolatlanabb pillanatban. Érintések, bókok szinte soha sem. Utólag persze belátom, hogy butaság volt azt gondolni, hogy érezhet irántam valamit, de volt valami csillogás a szemében, amikor velem volt, ami miatt biztos voltam benne, hogy ennek csak jó vége lehet. Nem az lett.
2014. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!