Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy barátom, de éppen, úgymond a "szakítás szélén" állunk... Úgy érzem, hogy már nem szeretem. Viszont! Van egy másik fiú, aki tetszik... De a két gyerek egy osztályba jár, plusz aki tetszik, ő a legjobb barátnőmnek is bejön.. Nem tudom, hogy mit csináljak.. Konkrétan egy ribinek érzem magam emiatt.. Szerintetek? A barátommal mindenképp szakítok, mert úgy érzem ez nem egy igazi kapcsolat, de a másik fiúval mi legyen?

2016. febr. 8. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátnőddel mindenképp beszélj, mielőtt bármit csinálnál. Emiatt könnyen megromolhat a barátságotok. Én soha senkinek nem ajánlom, hogy rögtön szakítás után kezdjen el mással foglalkozni, mert akkor is ha nem úgy gondolja, még az előző érzelmi hatások alatt állhat. Most sem ajánlom. Azt ajánlom várj, de ha nem is vársz, a barátnőddel beszélj..
2016. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod, megfogadom a tanácsot :)
2016. febr. 10. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!