Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy barátom, másfél éve együtt vagyunk. Eddig minden rendben volt. Most azonban megismertem egy másik fiút nem olyan rég és röviden nagyon sokat beszéltünk és hát mindketten úgy érezzük hogy vonzódunk egymáshoz.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek mert a mostani barátomat is szeretem. (tudom fura helyzet,de kíméljetek)

2016. febr. 9. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát Szandi ez szopás...

Vagyis az lesz,ha Gábor hagyja

És hagyni fogja mert tetszel neki

2016. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszeljetek meg hogy te sajnos más iránt is érzel valamit sajna ezt nem tudod befolyasolni..
2016. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2-es én is így gondolom. köszönöm mindenképpen ez lesz
2016. febr. 9. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:

csinálj amit akarsz, de ne törd össze a srácok szívét.

ok, ha szereted a barátod (és remélem tényleg így van), de mit takar a vonzalom? mert a barátaidhoz is vonzódsz valamilyen szinten. ezeket kell mérlegelned, és higgadtan kulturáltan és kifinomultan kéne kezelned az ügyet.

sok sikert!

2016. febr. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!