Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni? 5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Minden rendben van velünk. Ő 37km-re lakik tőlem.

Figyelt kérdés
Na most a lényeg az lenne hogy van egy fiú haverja akivel kiszokott menni cigizni, hülyéskednek. Nincs ezzel gond de a fiú olyasmiket írt neki hogy megerőszakolná meg hogy a képeire **. és hogy mennyire tetszik neki ha a barátnőm felköti a haját. De a barátnőm mondta neki hogy bolond meg ilyenek. De nem olyan erősen utasította vissza. Nem egészen pontosan megfogalmazott kérdés ne haragudjatok. Van okom féltékenynek lenni szerintetek? Túlzásba nem szeretnék esni mert az a kapcsolatunkat előbb utóbb megöli.
2014. szept. 9. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Te is tudod jól hogy amíg távol vagy addig benyel egy két patront tőle.
2014. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet írt volna az egyik haverom valaha is, a barátom leütötte volna már.... de meg is érteném, mert fordított esetben nekem sem esnének jól az ilyen dolgok...
2014. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem irritálna, nem hagynám szó nélkül a dolgot - annak ellenére, hogy több mint valószínű, hogy csak felesleges flame lenne belőle. A gyereket meg pofán vágnám.
2014. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na az a köcsög seggnyaló tapló nyomul mint állat, neki meg fekszik a stílus, különben miért hallgatja? Vagy egész egyszerűen nincs kielégítve, és imponál, neki, hogy valaki foglalkozik vele. Szar ügy.
2014. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kettő gyors választ! Igazából nem csalna meg én tudom. Ebbe nem szeretnék belefolyni. De én nekem nem esik jól. Ha van barátnőm nekem ne célozgassanak már így.. hogy szexelne valaki velem meg megerőszakolna.. a fiú poénosan adta elő.. de eddig ha egy fiú ráírt,zokszó nélkül elküldte a fenébe.. Mit tudok tenni?
2014. szept. 9. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy jutottál hozzá az üzenetekhez, de efelett most elsiklom. Volt egy haverom, folyamatosan írogatott, bókolt, miközben barátom volt. Ettől még nem kedveltem meg, sőt, elkezdtett zavarni, hogy hiába szólok, nem hagyja abba. Mondjuk én határozottan megkértem, hogy ne bókoljon. A végén egy időre "szüneteltettük" a barátságot, és akkor kezdtünk el újra beszélni, amikor barátnője lett és leszállt rólam. Azonban 5 hónap alatt csak kiismerted valamennyire a barátnőd, neked kell tudnod, érezned, hogy meg tudsz-e bízni benne, szeret-e téged annyira. 6 hónapja van barátom, most sajnos távkapcsolatban (600km), de megbízom benne annyira, hogy tudjam, nem csalna meg, nincs értelme féltékenykedni. Pedig vannak lányhaverjai, akikkel néha eljár.

Beszélj a barátnőddel, mondd el, hogy féltékeny vagy a srácra, ha nem esel túlzásba és nem kezdesz el őrjöngeni, akkor még aranyosnak is fogja találni. Fontos, hogy ne tartsd magadban, amit gondolsz, vagy amin éppen őrlődsz, hanem beszéljétek meg, szerintem így őszinte egy kapcsolat.

2014. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Teljesen korrekt. Ment a zöld kezecske. De már nem első hogy szólok hogy féltékeny vagyok.. de nem szeretném hogy besokalljon és kidobjon. Nagyon szeretjük egymást. És másba nem tudnék belekötni annyira jól passzol a kapcsolatunkban minden. Csak például volt az is hogy 5-hónaposak voltunk és aznap eljött hozzám eljött velem gitárpróbára és ott volt egy fiú és megkérdezte tőlem a nevét hogy bejelölje facebookon azzal az indokkal hogy:"szegény,jó fejnek tűnik" én fiúként is bevallom ha egy fiú rendben van,jól néz ki mert miért ne mondanám meg.De ez a fiú nem helyes.. úgy hogy végképp vannak dolgok amiket nem értek.
2014. szept. 9. 18:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyan is volt hogy mondta hogy elmegy az édesanyjához közben barátnőjével elment egy parkba edzeni.. bocsánat ha idegesítő vagyok,de senkinek nem tudom kibeszélni amiket érzek
2014. szept. 9. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, hogy a barátnőd ilyen "fiúval" egyáltalán szóba áll!
2014. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet..
2014. szept. 9. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!