Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem? Vagy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem? Vagy mi van? Túl tudom egyáltalán magam tenni rajta?

Figyelt kérdés
Összejöttem álmaim fiújával - az a fajta aki a háttereteknek van beállítva, akivel már tudod a gyerekeid nevét, szóval Ja, az "ultimate crush" - majd négy es fél hónap múlva dobott. Már úgy nagyjából túl vagyok rajta, azóta épp egy hónap telt el, és több fiúval is összejöttem, de mindegyiket otthagytam, mert csak Őt kerestem bennük, és mindig eszembe jutott hogy még mindig szeretem. Ötletem sincs mit csináljak, hogy egy, hogyan tegyem magam végképp tul rajta, kettő, mit tegyek ha ilyen durva lelkifurdalásom van a többi fiu miatt? Emellett; ugy érzem nem tudok szerelmes lenni. Másba. Max szexuális vágyat vagyok képes érezni, de még úgy igazán megtetszeni sem tud egy fiú. Akinél mar volt ilyen; meddig tart? Ugye a rosszabbik felén már tul vagyok? L/16
2016. febr. 9. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen a rosszabbik felén már túl vagy...

Viszont még több idő kell ahhoz, hogy feldolgozd ezt az egészet.. én is voltam már így.. de mások tapasztalatait felesleges kérdezned mert mindenkinél más ez a folyamat...

Az a lényeg, hogy most teljes mértékben magadra koncentrálj..az jó h rájöttél h más fiúk nem fogják elfelejteni a régit... az lelkiismeretfuurdlalás akkor fog alábn hagyni, ha nem játszadozol tovább más fiúkkal, mert úgy sem akarsz tőlük komoly kapcsolatot, és gondolom nem szeretnéd úgy összetörni a szívüket, mint ahogy a tièd összetörték...

Most foglalkozz magaddal, hogy helyre rázódj. Először is rá kell jönnöd, hogy semmi értelme bánkódni egy ilyen gyerek után. Nem érdemelt meg téged! Örülj, hogy vége! Még fiatal vagy te is... előtted áll az élet.. persze hogy leszel még szerelmes... most pedig örülj h több idő jut magadra! Foglald el magad! Több időt fektess pl a hobbijaidba családodba barátokba.. esetleg a tanulásra😂...

Töltődj fel és érezd jól magad! Tudatosan koncentrálj a pozitív gondolkodásra! :) egy mosolynál nincs jobb dolog..

És sose feledd: nem egyedülálló vagy, hanem pártatlan ;)

15/L

2016. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi telóról voltam😂...

Szóval nem egyedülálló vagy, hanem páratlan! :D

2016. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Ultimate crush 16évesen :DD És egy hónapja vagy szingli de azóta " több fiúval is összejöttem"


Hadd adjak egy tanácsot, nem kell idegen szavakat használni, hogy azt higgyék rólad intelligens vagy. Mert kvára nem vagy az. Érzelmileg és agyilag valahol a lóhere és az ütvefúró között lehetsz. Az a tény hogy talán szereted még nem jelenti azt hogy feltétlen ribizlinek kéne lenned.. Mert az vagy. Milyen lány már az, aki egy hónap alatt több faszt fogott mint kilincset? 16évesen? Mert nyilván erről van szó ha más pasi iránt csak "Max szexuális vágyat vagyok képes érezni" és volt belőle néhány.


Brávó.

2016. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen lánnyal aki jövőre gondolt de engem is dobott 16F
2016. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!