Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe úgy érzem, 2 éve szerelmes vagyok. Két éve, amikor még nyolcadikosok voltunk, és osztálytársak, sok időt töltöttünk együtt, sokszor jártunk együtt edzésre, és nagyon jól elvoltunk kettesben, de az egész kapcsolat csak baráti volt. Én folyamatosan reménykedtem, lehet, hogy ő is, de ezt nem tudtuk, és egyikőnk sem mert mit csinálni. Nyáron iy találkoztunk néhányszor, közös program miatt, és szeptemberben, amikor új suliba mentünk (külön-külön, másik suliba) nem nagyon találkoztunk. Utána nemsokkal kiderült, hogy elmondta az unokatesójának (aki nagy pletykás), hogy én szerelmes vagyok belé. Ez igaz volt ugyan, de ezt sosem mondtam neki, nem tudhatta biztosra sehogysem. Akkor olyan szinten megharagudtam rá, hogy megmondtam neki, hogy soha többet nem beszélünk, és nem érdekel. Könnyű volt egymást elkerülni, a külön suli miatt, de néh így is összefutottunk. Nyáron többször is. És akárhányszor ott volt a közelemben, éreztem, hogy nekem még nem múlt el. Hogy én még mindig érzek valamit, hiába "utálom" azért, amit tett, és egyáltalán nem szeretném szeretni. Aztán december 1-jén ráírtam, mert ott tartottam, hogy egyszer élünk, miért ne. Azóta eltelt 2 és fél hónap, és beszélünk. Úgymondj újra megismertük egymást, és szeretem. Nem tudom, hogy ő mit érez, de néh kifejezetten aranyosokat ír. Azóta egyszer találkoztunk társaságban, és vibrált a levegő szerintem. Ez 3 hete volt, de azóta is folytatjuk a beszélgetést, ami tök jó. Amíg nem beszéltünk, abban a 1 év és 3 hónapban, addig nem voltam szerelmes. És miatta nem. Mert utoljára vele éreztem ezt, és most szintén vele. De nem tudom, hogy felőle mi van, és, hogy ezt hogy lehetne kideríteni. Valakinek esetleg van valami ötlete? Van esély arra, hogy bármikor is összejöjjünk? (Még nem volt barátom, és neki sem barátnője. És ugye én egyszer úgymond "elutasítottam"!!)

2016. febr. 10. 01:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

lehet még valami?

Soha nem lehet tudni :'D 20 év mulva lehet már gyereketek lesz:)

2016. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!