Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16/L Mit kellene tennem? Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L Mit kellene tennem? Csak várjak, míg történik valami?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba lettem egy 10.es fiúval.Folyton beszélünk,talizgatunk suliba is,megpuszil mások előtt,sokan félreértik.Akikkel beszél,mondják a fiú többet akar.Ad is rá okot.Mondta nem fog lányokkal lenni,egy bizonyos érzés miatt,amiről nem akart beszélni nekem,kinek mindent elmond.Szerintem is többet akar és biztos bevallja hamarosan.El fogom utasítani,mivel nem érzek úgy iránta és az,h "próbáljuk meg" a barátságunk végét jelentené,amit nem akarunk.De ha nem ír,hiányzik,féltékeny is vagyok..de nem szerelem ez..

2016. febr. 10. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Sokunk szerint többet akar.Ha más fiúkkal vagyok,mondok valamit,rosszul esik,meg jegyzi,szokott viccelődni félreérthetően,de csak vicc.Sokszor kijelentjük mindketten h ez barátság. Szeretem,de nem vagyok szerelmes.Belül megfogott,kívülről nem épp az esetem..10ből 7 kb. Vagy beleszeretek,vagy beletörődik vagy vége mindennek.Előbb megvárom vallja be.Ki mit csinálna?
2016. febr. 10. 15:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megvárnám mindenképpen, hogy ő mit szeretne, és ha komolyak a szándékai lehet hogy megpróbálnám.
2016. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hidd el ha elutasítod nem tudtok barátok lenni,mert ugyan úgy többet fog érezni,mint azelőtt. Vagy elutasítod vagy elfelejted :c 16/f
2016. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tenyleg ilyen joban vagytok talan nem kellene elrontani egy jo baratsagot, de ha tobbet erez baratsagnal, akkor nem hinnem, hogy hosszu baratsag lesz..... 16/F
2016. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta egy volt szerelmének,hogy "valaki" iránt olyat érez,mit még soha..s ezt úgy küldte át nekem h ezt a részt kipirkálta..de olvasható volt mégis..:(
2016. febr. 11. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!