Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy srác nagyon különleges, én 17 éves vagyok, ő 18. Több, mint két éve szerelmes vagyok belé, de ő nem nyit felém. Nem tudom mi lehet a gond. A suliban, ha a közelemben van próbálom felhívni magamra a figyelmet, van, hogy többször is elmegyek előtte, hangosan nevetünk a barátnőimmel, de nem érdekli. Nyáron elég sokat chateltünk, volt amikor a suliban is már köszönt, de mostanában csak elmegyünk egymás mellett. Nagyon kedves volt mindvégig, szinte leírtam, hogy mit érzek, megírtam, hogy nagyon tetszik. Lehet ez a baj? Élőben még sosem beszéltünk. Nem értem. Vannak fiúk akik próbálkoznak nálam, de nem érdekelnek semmilyen szinten. Nem hiszem, hogy félénk, mert nagyon magabiztos a kisugárzása, helyes, sportol, jól öltözik, autóval jár...

A legfurcsább benne, hogy még kihasználni sem akar, pedig ezt már elég sokszor próbálták mások. Semmi. A legnagyobb bulikban próbáltam ott lenni, hátha ő is ott lesz, de a baráti körétől tudom, hogy sosem jár bulizni. Az alkoholos italokat egyenesen utálja. Van ilyen 18 éves gyerek, aki még egy buliban sem volt? Szerintem bárkit megkaphatna még sincs barátnője. De néha néha likeolja a képeimet. Teljesen összezavar. Mit csináljak? Velem van a baj?



2016. febr. 10. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LeL, egy értelmes fiú! :O Beszarok. Na, mindegy. Pedig totál egyszerű a válasz: nem érdekled. Most nyers voltam, tudom, de ez van, most mit szépítsem? 1 év múlva már nem leszel belé szerelmes. ;) Amúgy részvétem. De kitartást, találsz majd olyant, akinek tetszel te is. :) Sok sikert és kitartást! :)
2016. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Kb ugyanaz van vele is mint ahogy téged se érdekelnek az udvarlók.Szerintem ugyan ez van vele is,mivel te nem érdekled őt. Kitartást
2016. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi különleges nincs benne.....

Egyébként meg nem érdekled...mert nem kötelező, hogy érdekeld...

2016. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sassy Girl Maybe válasza:
Attól még, hogy lájkol, egyáltalán nem valószínű, hogy tetszel is neki. Nekem is szoktak fiúk lájkolni, de egyiknek sem jövök be úgy. És általában a srácok nem szeretik ha "megadod magad", jobban szeretik maguknak megszerezni a lányt. Ha meg csak chaten beszéltek, offos a dolog.
2016. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lájkolta a képemet, néha köszön --> szerelmes vagy belé...ez érdekes, hiszen alig beszéltetek. Max tetszik.


Amúgy tényleg nem kötelező. Fogadd el, hogy van egy ember, akinek nem tetszel, hiába töröd össze magad.

Vagy egyszerűen beszélj vele, aztán kiderül, hogy mivan.


Most komolyan mi honnan tudjuk, hogy miért csinálja?

2016. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy normális fiú, mintha csak magamat látnám, csak én 17 vagyok... De én se jarok egyáltalán bulizni, es a piákat is utálom...ez van.. :)
2016. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőddel hangosan nevettek azt magára is veszi! Én magamra venném, hogy biztos furcsán nézek ki vagy megint szétszórt vagyok és azon nevetnek... Lehet, hogy a kisugárzása önbizalomdús aztán meg alig van neki... Mint pl. nekem sincs önbizalmam és több lány mondta, hogy nem vagyok egy ogre kinézet... Amúgy én se járok ki bulizni és én sem vagyok oda az alkoholos italokért. Egyébként lehet, hogy egyáltalán nem érdekled!
2016. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Langyos...van egy titkolt kis b_zi barátja és buli helyett egymással rondáskodnak :D Felejtsd el
2016. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Óóóóó, ismerem ezt az érzést. Szerintem nem tetszel neki sajnos. Akkor keresné a társaságodat. Egyébként szerintem nem szabad elmondani egy srácnak, hogy tetszik neked, csak apró jeleket adni, mert van, akit ez megijeszt, és nem tud tobább alakulni az érzelem.


Van egy srác, 20 éves, én 18. Ő amúgy szokott bulizni, de nem a szórakozóhelyes fajta. Házibulis, koncertes, mint én.

Nagyon jókat beszélgettünk élőben és facebookon is, lájkolgatta a képeimet, úgy tűnt megy a dolog... Felajánlotta a segítségét valamiben, először visszautasítottam, aztán pár héttel később mondtam neki, hogy mégis elfogadnám az aljánlatát. Azt hittem, hogy az a baj, hogy visszautasítottam először, mert nem az, csak én írtam rá, de nagyon nehéz volt kisajtolni belőle egy időpontot. Végül ami sikerült, lemondta, és bár mondott helyette egy másikat, nem volt pofám az egészhez.


Ez egyébként majdnem fél éves történet. Nem hogy fél évet nem ért meg a dolog, na de hogy ez a srác 2 évig ne tudja eldönteni, hogy tetszel neki... Szerintem hagyd. :/ Sajnálom.


18/L

2016. febr. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!