Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam, hogy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy tényleg szeret? 😦

Figyelt kérdés
Tavaly szerelmes volt belém az egyik osztálytársam, de akkor én mèg nem éreztem iránra semmit.. Mostanra sikerült teljes mértékben beleszeretnem.. Nem tudom, hogy ő viszont szeret, vagy csak játszik velem.. Sokszor néz rám, sokat mosolygunk egymásra és amikor beszélgetünk, akkor mindig zavarban van és mostanság egyre gyakrabban odajön hozzám és facebookon is sokszor rám ír és az osztály előtt kiáll mellettem, de az osztálytársaim szerint az egyik barátnőm tetszik neki, pedig vele igazából nem is foglalkozik. Valaki segítsen😔😕

2016. febr. 10. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szerintem tetszel neki. Amúgy kérdezd meg el e akar valamerre menni veled kettesben esetleg.
2016. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tetszel neki ;)
2016. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 13 ő meg 12
2016. febr. 10. 20:49
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 szerintem a fiúknak kéne kezdeményezni és egyébként én is mindig zavarban vagyok a közelében és nagyrészt csak mosolygok, és nézem őt, és nem valószínű hogy meg merném tőle kérdezni, de azért köszönöm😊:)
2016. febr. 10. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!