Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
Mindig piszkáljuk egymást az osztálytársaim azt is hitték már hogy járunk mert mindig egymást szívatjuk meg ilyenek, de valamelyik nap bevallottam neki hogy szerelmes vagyok belé és annyit írt hogy te is tudod barátnőm van. De másnap ugyan úgy piszkált mint amikor még nem vallottam be neki.
2016. febr. 2. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Értelem szerűen ha elutasított mert barátnője van, szereti őt, nem áll szándékában mással kikezdeni.. max tetszel neki, de lehet hogy csak szoros barátságban áll veled szemben, jól érzi magát veled..
2016. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!