Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket nem idegesít, ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, ha az osztálytársaitok előttetek nyalják-falják egymást?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert irigy vagyok mert most nincs barátnőm, de azért mégis suli, nem otthon vannak, ráadásul igazán tekintettel lehetnének a többiekre. Vagy most ezzel reklámozzák hogy nekik milyen jó?
2016. febr. 11. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

DE!!! nagyon is zavar. Az én osztályomba is van 2 szerelmes pár. Az egyik normális, legalábbis a csaj mindig szól a pasijának hogy majd később, vagy most ne..

de ott van a másik pár akik még órán is simogatják egymást.

Tesi órán mindig egymás mellett futnak. volt hogy óra közepén neki álltak csókolozni. Olyan idegesítő.

2016. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem ismerik a 'privát szféra' kifejezést. Nem kell őket okolni xD
2016. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Baromi idegesítő. Én is az osztálytársammal járok aztán valahogy mégis kibírjuk hogy ne csináljuk ezt.
2016. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Óóó dehogynem idegesít. Egész áldott nap csak a cuppogást hallani.
2016. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hala az egnek nekem az osztalyomban nincs szerelmes par de az iskolamban annyi van a suli 80%-a szerelmes parbol all ulok az aulaban es akar hova nezek csak szerelmes parokat latok csokolozni majd nem megeszik egymast nagyon idegesito!! 16/l
2016. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi végzősök vagyunk, és sajnos 4 szerelmes pár is van az osztályba, jobban mondva ott van a randi helyszínük, és ők úgy-e nem igazán fogják vissza gaukat 18-19 évesen. Nekem is van párom, de felháborítónak tartom, hogy sokszor olyan szinten űzik a dolgot, hogy már nekünk kellemetlen és azt érezzük, hogy mindjárt dugnak egyet a padon.. nincs is ennél jobb -.--

19L

2016. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én totálisan lesz...om ki mit csinál... Nincs még nem is volt bnőm 19 évesen de nem érdekel ha majd megeszik egymást a suliba. Max. irigykedhetnék hogy másnak összejött ami nálam egyenlő a lehetetlennel de nem teszem mert feleslegesen lennék tőle ideges.
2016. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít néha, de legtöbbször nevetek rajtuk. Olyan szánalmasak azzal, hogy azt hiszik, hogy ez a menő.

Közbe meg még egy ovodás is érettebb náluk.

Az én osztályomba 2 pár van. 9.-esek vagyunk.

Én is járok egy fiúval a sulinkból, de ő 11.-es, mégis tudunk viselkedni.

15/L

2016. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet velem van a baj, de én qrvára leszarom, csinálják csak ha jól esik, engem hidegen hagy.
2016. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!