Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, egy férfi mitől válik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy férfi mitől válik érdekessé előttetek?

Figyelt kérdés
Mikor figyeltek fel valakire, mikor kezd érdekelni? Milyen tulajdonságok vonzanak?
2016. febr. 4. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha van "valami" a szemében :-) Ha figyelmes, érezteti, hogy jó nő vagyok. Ha látom a mozdulataiból, hogy van benne szenvedély, érzékiség. Nekem ez nagyon bejön :-)
2016. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
59%

Változó.

A páromnál a gondoltaira figyeltem fel. Ahogy látta a világot, és amilyennek látta a világot! Az teljesen eltért az átlagtól és nagyon megtetszett!


Aztán volt aki külsőre vonzott. Vonzalmam inkább biológiai volt.

2016. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Remek humorérzék nálam abszolut első helyen van. :) Ha valóban megis hallja amit mondok. Azt értem ezalatt, hogy pl a volt barátom azzal fogott meg menthetetlenül, hogy szinte szóról szóra vissza tudta idézni mit mondtam neki jóval hetekkel előtte, ami egyébként tök jelentéktelen dolog volt.:) Tehát a figyelmesség nagyon vonzó.
2016. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jellem, felvállalt vélemény, egyenesség, őszinteség, megbízhatóság, szavahihetőség, türelem. Ha ez van, akkor a külsejében már úgyis találok valamit, ami miatt megtetszik.
2016. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi barátom először a külsejével, vékony volt, jóképű, nagyon szép a szeme és félhosszú haja van, első látásra felkeltette a figyelmem.

Mikor először találkoztunk rendesen, úgy igazán a személyisége nem nyűgözött le, habár nem volt benne semmi gáz, inkább az volt a gond, hogy négyen voltunk és nem tudtunk úgy nagyon egymásra figyelni, de ahogy egyre többet találkoztunk, úgy kedveltem meg egyre jobban, mert kiderült, hogy egy borzasztóan kedves, normális, romantikus, figyelmes, intelligens, törődő, komolyan vehető (és még sorolhatnám a jó tulajdonságait) férfi és egyre inkább úgy gondoltam, hogy muszáj együtt lennünk rendesen, mert soha nem találok még egy ilyen tökéletes barátot, akivel minden téren ilyen tökéletes lenne minden.

2016. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

A pasim apolo volt amikor megismertem (egyebkent nem ez a szakmaja de akkoriban nem akart stresszes melot vegezni, azota visszatert az uzleti eletbe) szoval engem az fogott meg benne ahogy a betegekkel bant.


Latszott rajta, h tenyleg erdekli a sorsuk, szivesen beszelget veluk es korulotte mindig harmonia volt. Valahogy elsore atjott az h jo szive van es jo ember, emellett meg jol is nez ki es intelligens is:-)


Szoval engem ez fogott meg. Egy masik pasiban pedig az ahogy ramnez....egyszeruen olvasok a szemebol, es olyan szerelemmel, rajongassal nez ram, hogy valamifele istenonnek erzem magam mellette:-))


Masreszt pedig nem az esetem, total feminin, kisfius, nagyon fiatalnak nez ki (pedig 40 de kb 28 ra saccoljak), magas vekony, zero izomzat...de ott van benne az a kisfius rajongas irantam es egyszeruen akarhanyszor vele vagyok azt erzem h boldogga szeretnem tenni es megmutatni neki a vilagot.


Neki en vagyok a vilaga es ez egy hihetetlen felelosseg.


A szerelem szerelmet general.

2016. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
2016. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
csak a jóképű férfi "érdekes" számukra.
2016. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mondasz valamit, mert akiben valami megfogott, azt általában jóképűnek is látom.
2016. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!