Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ír ilyeneket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír ilyeneket?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki, aki olyanokat ír, hogy felkér majd táncolni ha mást nem előzi be vagy a legjobb barátja akinek tetszek vagy tetszettem nem tudom. Azt kérdzte, hogy élek-e a lehetőséggel meg, hogy megyek-e két méteres körzetében. Írtam neki rá, hogy ő hogy gondolja. Azt írta, hogy szerinte éljek a lehetőséggel. Ma írt rám elsőnek szivet is írt már meg írta,hogy ha nincs ellenemre másnap is ír. De van egy barátnőm akinek szintén ír bár, hogy felkéri azt nem csak, hogy meg varja-e vele az éjfélt mert születésnapja lesz. És neki is szivecskéket ír. Barátnőmnek nem tetszik de el szoktak beszélgetni. Nekem viszont tetszik a fiú. Mit csináljak?

2016. febr. 12. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozik, puhatolózik. Rengeteg olyan srác akad, aki imád kedveskedni és bókolni, sokan közülük észre sem veszik, hogy az általuk használt stílus már a flört kategóriájába tartozik. Szerintem várd meg, hogy elég kitartó-e, és ha tetszik, adj neki bátran jeleket! Szép napot!
2016. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adjál neki kisebb jeleket, amiket úgyse vesz észre, vagyis ha mégis, akkor sem tudja hova kötni, de egy próbát megér. Sok sikert! :)
2016. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!