Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kedvelem a barátomat, de ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelem a barátomat, de ha ilyeneket csinál mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja nem érzek úgy szerelmet, nagyon sokat lóg a telefonján, más lányokról vannak képek a telefonján (nem én néztem meg, lebukott) egy 45 éves nőnek öltözik ki a vonatra. és ilyen dolgokat csinál, nagyon sokat kell sirnom, most mit csináljak? A problémáimat nem tudok megbeszelni vele, mert késöbb ugyan úgy csinalja.

2016. jan. 13. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyennek miért van csaja,nekem meg miért nem jön össze!FUCK!

Egyébként szerintem megunt!Ezzel nem tudsz semmit se csinálni!

2016. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En rakerdeznek egyenesen tole, hogy neki, hogy esne ha hasonloan cselekednel es mondjuk elkezdenel konditerembe jarni cicanadragba es topban, azert hogy egy ott levo 45 eves pasinak illegesd magad? Ha hidegen hagyja a kerdesed, akkor szerintem erdemes megfontolni, hogy kilepsz a kapcsolatbol, mielott azon kapod magad, hogy megcsaltak.
2016. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Nem is értem miért kívánják a csajok idióta fiúk társaságát. Ennyire elveszi az eszeteket csak a külső? Mert mást nincs mit benne szeretni.
2016. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Megalázóbb lesz, ha ezt ő teszi meg előbb veled. És szerintem a szakító félnek mindig könnyebb. :)
2016. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!