Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt pasim minden nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasim minden nap beszel a legjobb baratnommel, csak szerintem nagyon furcsa ez? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

3 honapja szakitottunk azert mert egy csajjal talakozgatott es tobben azt hittek h egyutt vannak... Nekem ez nagyoon rosszul esett es sok szomorkodas, idegeskedes utan szakitottam vele.

Utan par het mulva irh szeret meg es ujra osszeakar velem jonni de en elutasitottam es beszelni se akartam vele mert meg akkor is magam alatt voltam. Ezutan elkeztunk beszelni es megint azt ereztem mint regen. De tudom h az csak jo emlek volt es semmi tobb.

Idokozbe elkezdett beszelni a legjobb baratnommel. Es talalkoztak is parszor edzes utan. Az exem legtobbszor rolam beszel a baratnomnek de engem zavar h ok beszelnek es a baratnom nem tartja tiszteletben h en szenvedtem a fiu miatt, a masik meg h bosszanto h ok rolam beszelnek es az erzeseimrol de nekik fogalmuk nincs h en mit erzek... Es miert beszelnek ki?

Ja es most az a baja az exemnek h en mar nem akarok semmit tole es kerdezte a baratnom h kivel tegyen feltekennye.. feljottek az elozo baratnoi es o is. Hogy mi lenne ha ok szajrapuszit adnanak egymasnak es en meglatnam oket. Hat en ezen teljesen ledobbentem. Kozbe a baratnom mosolyogva meselte.. Es mondtam neki h ha ezt csinaljak vege a baratsagunknak!

Csalodtam a baratnombe. Hogy lehet ilyen buta?

Bevallotta az exem h azzal a lannyal is meg amikor egyutt voltunk azert talakozott h feltekeny legyek. Raadasul azzal a csajjal utaljuk egymast regota.

Igazabol par hete eltavolodtam kicsit a baratnomtol mert kiabrandultam belole. Nem tudom h mit csinaljak. Eddig nem akartam mondani neki h ne beszeljenek mert ezt nem mondhatom de ez mar nekem sok.

A volt pasim is sokkal jobban tette volna ha beszel velem es lehet h meg lehetett is volna valami de az h o mindig csak nyomult meg probalkozott aztan ha en elutasitottam mar is durvan osszeveszett velem es megsertodott es most se koszonne a suliba ha en nem koszonnek elore.

Volt veletek ilyen? Lehet h teljesen el kene tavolodnom a baratnomtol?

Ti mit tanacsoltok?

En 15/L az exem 16/F



2016. febr. 12. 18:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Legyszi irjatok valamit
2016. febr. 12. 19:35
 2/8 anonim válasza:
Fu... hát az nem lehet jó viszont ha az én barátnőm ilyet csinálna velem ráadásul az exemmel akkor tuti hogy vége lenne a baratsagunknak! Velem meg nem volt ilyen de en mindenesetre elfelejtenem mind a 2-t. Tudom ez most nem lehet könnyű de ne hagyd hogy eldurvuljon a helyzet! Remelem segítettem.
2016. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2# es tökéletesen leírta h én mit tennék! Bár én fiú vagyok de biztosan ezt tenném!
2016. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Es az esik legrosszabbul hogy meg sem kerdezte egyszer se hogy enegm zavar e az hogy ok beszelnek.

En sose csinalnek ilyet.

Egyebkent meg tuti azert elvezi ezt a helyzetet mert mindig is fektekeny volt, olyan akart lenni mint en es nagyon utanoz..

Lehet hogy igy a helyembe erzi magat..

2016. febr. 12. 23:32
 5/8 anonim válasza:
Huh hat eleg durva helyzet de szerintem ne a baratnodre haragudj mert lehet azt sem tudta hogy neked szarul esik.....egy fiu miatt nem szabad megszakitani egy baratsagot, hiszen o mindig ott lesz ha szukseged van ra.... Meg bannad szerintem
2016. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval, egy barátság sokkal fontosabb mint egy fiú. Saját tapasztalatból :( :)
2016. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon átérzem... lehet hogy most ez így nehéz lenne, azok után amit tett (pont mint az én barátnőm...), de próbálj meg vele beszélni.. Mondd el neki, hogy neked ez szarul esik, és hogyha tényleg a legjobb barátnőd, akkor megérti.. És ha a barátságot vele visszaszeretnéd szerezni (bár írtad hogy kiábrándultál belőle, de hát ha..), akkor csak így tudod.. légy vele őszinte, még ha fáj is..:) Remélem minden rendbe jön😊 Sok sikert!!😊
2016. febr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki h ez engem zavar es arra kertem h mellozze a vele valo beszelgetest. Azt mondta h rendben nem fog vele beszelni.

Tudom h ilyet nem szabad de megneztem a telefonjat es lattam h elotte valo este beszeltek egymassal. (Ez par nappal utan volt miutan beszeltem a baratnommel)

Nyilvan nem szoltam ertol neki de csalodtam. Ez ezt jelenti h hazudott nekem.

Most mar eldontottem hogy semmi fontos dolgot nem fogok neki elmondani mint azelott. Nem is tartom mar legjobb baratnonek. Es ezt erezi is de semmit nem tesz, kozben meg mas baratnoje nem igazan van.

2016. márc. 1. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!