Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm két napja átment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosstheboss kérdése:

A barátnőm két napja átment a legjobb fiú barátjához délután ötkor, haza állítót hajnali 4 kor, azóta Alig akar beszélni, egy szavakkal válaszol, neki minden midegy. És másnap egész nap fáradt volt elvileg főztek, hülyültek, filmezték. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 01:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kukába vele.
2016. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek a legjobb fiú barátomhoz egy egész éjszakára! Szerintem ott valami több van. Légy résen.
2016. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem ott nem csak efféle elfoglaltság volt.


Bár sosem értettem az emberekben, hogy ha már arra vetemedik, hogy hűtlen legyen, akkor miért nem tud a másik elé állni és elmondani őszintén. Miért jobb ez a viselkedés, miért jobb büntetni a másikat ilyennel.


Nekem eleve nem lenne megengedhető, hogy elmegyek délután, és másnapig egy idegen férfival legyek, még ha az a legjobb barátom is.


Nőként nem tudnám elképzelni, hogy a párom elmegy a legjobb csaj barátjához, és másnap reggel jön haza, aztán meg tojik a fejemre.


Biztos kiakadnék, akárki akármit mond.


22 N

2016. jan. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 opened paradise ***** válasza:
100%
Volt már egy hasonló kérdés,ott megcsalták a kérdezőt...
2016. jan. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba. Az oké, hogy vannak ellenkező nemű barátai, de van egy határ, amin túlmegy a közös éjszakázás.


És ami a legrosszabb: Nem akar veled kommunikálni. Tudja, hogy téged zavar, ami történt, kétségek közt hagy, hiszen nem mesél semmit az éjszakáról. Ez nem szerelem, sőt, szeretetnek sem mondanám. Ilyen embert pedig nem szeretnék páromnak, nem vagyok mazochista.

2016. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
És meg az a fúra hogy másnap egész nap fáradt volt,kérdeztem miért azt mondta anyit keresték a filmeket es attól .És másnap a hasa is fájt.
2016. jan. 25. 01:32
 7/39 anonim ***** válasza:
80%
Volt ott dugi-hugi. Én meg mondtam, hogy dobd. De sosem hallgatsz apádra.
2016. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Es hogy tudjam meg hogy mi volt ? Mért ő ennél többet nem mond , hogyan tudhatom meg hogy lefeküdt e vele ? Vagy bármi is történt?
2016. jan. 25. 01:38
 9/39 anonim ***** válasza:
73%
Ha fáj a hasa akkor biztos beverték neki a lompost. És ha egész nap fáradt, akkor hiperaktívak voltak éjszaka..
2016. jan. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Egy komoly lány ilyet nem csinál, de egy komoly srác sem.
2016. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!