Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » En tanacsot szeretnek kerni!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En tanacsot szeretnek kerni! Van egy lany aki tetszik nekem de ő ezt nem tudja. En azt lattam rajta mostanaba hogy ő is erez irantam valamit, mert egyre kedvesebb velem. Hogy kozoljem vele?

Figyelt kérdés
Mivel itt a valentin nap arra gondoltam hogy kozlom vele, hogy szeretem. Szerintetek hogy kene kozoljem vele? Vagy mit kene adjak neki? azt tudom hogy nem szereti a nagy ajandekokot. Arra gondoltam hogy elhivnam setalni es majd akkor kozolnem vele mikor mar jol elkezdtunk beszelgetni!Ezt jo otletnek tartsatok?vagy ha nem akkor hol kene kozoljem vele?es hogy?annak erdekebe hogy minel nagyobb sikerem legyen?az egyik rokonat nem reg veszitette el es meg a hatasa alatt van.ezert akarom hogy minel nagyobb sikerem legyen.

2016. febr. 14. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova pl moziba és feledtess el vele minden gondot aztán mondd meg neki. Ha ő is érez vmit irántad nem fog elutasítani.
2016. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet.de az a baj hogy ahol en lakok nincs mozi.hova tudnam mashova elvinni?es hogy feledtessem el vele a gondokat?
2016. febr. 14. 00:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Valami kajáldába is elviheted. Beszélgess vele vidám dolgokról, és az elején adj neki mondjuk egy tábla csokit. Az a lényeg hogy nevettesd meg és bókolhatsz is neki és amikor tényleg látod rajta hogy már nem feszült meg hogy jó kedve van na akkor mondd meg neki h szereted. Nem tudom amúgy mennyire szomorú a rokona miatt de ha el kezd sírni akkor nyugodtan öleld át mert az 100% hogy jól esik neki.
2016. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a segitsegedet!de az a helyzet,hogy nem hinnem hogy kajalni eljonne velem.esetleg setalni.ezert gondoltam arra!
2016. febr. 14. 00:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó a séta csak akkor mézd meg milyen lesz az idő. Meg ha nagyon hideg lesz az se túl romantikus. Minden esetre szerintem csinálj egy B tervet is ha az időjárás meg akarna szívatni. :) hajrá! Majd írd meg mi volt! :D
2016. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben.köszi szépen a segitséget! ;)
2016. febr. 14. 00:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen és szurkolok hogy sikerüljön! :)
2016. febr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem moziba ne vidd, beszélgetni akarsz vele, ilyenkor azt kéne.

Vidd el mondjuk a tóhoz amikor megy le a Nap. :D

Az romantikus. Bókolj neki, légy vele illedelmes, ha esetleg enni vinnéd, tehát a szék, az ajtóban engedd előre stb.

Mert a mostani fiúk ezeket egyáltalán nem ismerik.

Öleld meg amikor találkoztok, adj neki valamit(egy bonbon, csoki). Virágot ne vigyél, mert nem lesz hova tennie és necces lesz.

És amikor már látod, hogy nyugodt, nem feszült akkor megállsz és közlöd vele azt amit érzel iránta.

Nem nagy dolog ez így leírva, megtéve már az. :)

Sok sikert!

2016. febr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menyj vele sétálni,beszélgess vele ne hozd szóba a rossz emlékeit. A végén mond el neki sok sikert.😃
2016. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!