Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy tanárnak tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanárnak tetszik az egyik tanítványa, akkor azzal hogy viselkedik kedvesebb vele vagy ép az ellenkezője alig foglalkozik vele, nem viccelődik vele ahogy másokkal, kerüli?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor negyedikes gimis voltam, állandóan kerülgetett az óraadó tanárunk. Állandóan velem foglalkozott, minden órán engem feleltetett, miközben dicsérte a szememet, hajamat, ruhámat. Állati kínos volt, nagyon taszított. Végül az egyik óra után megvártam és közöltem, hogy hagyjon békén, mert ez nekem borzasztóan kellemetlen. Visszább vett, de békén nem hagyott. Az osztálytársaim egy darabig mulatságosnak találták, de utána már nekik is kellemetlen volt hallgatni, és beszólogattak, hogy esetleg tanítani kellene, nem engem szekálni...
2012. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha viszonylag normális emberből van, akkor nem tesz semmit, mert tudja, hogy az állásával játszik, de azért gondolom kicsit elnézőbb... :S
2012. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húha..Egy cipőben járunk..Nekem az egész úgy kezdődött,hogy bevolt fonva suliba a hajam,és óra közbe járkálgatott,és egyszer-kétszer elkezdte simogatni mindenki előtt..Hát mit ne mondjak kicsit se volt feltűnő :/ De gondoltam ,hát elég jóba vagyunk,biztos csak viccel..Aztán folyamatosan írogatott facebookon,megdicsért,hogy 5-st kaptam,meg mondta,hogy rá mindenben számíthatok..Még erre is azt mondom ,hogy hát jólvan..Meg mondta,hogy maradjunk kettesben,nagyon megijedtem..Utána magyarázhattam a többieknek,hogy miért mondta,hogy maradjunk ketten..Hát Ő csak annyit akart kérdezni,hogy hogy vagyok,meg ilyenek..Utána mellém ült az egyik oszt.társam (fiú) ,és a tanár megkérdezte,hogy most mi ez,hogy odaül mellém az a fiú? Háát mondom ok :/ Aztán valentin napon küldeni akart nekem ajándékot,csak nem volt ideje,mindig ki viszi nekem az ebédlőben a tálcát..Ott esett le olyan nagyon,mikor hála az istennek elkerültem tőle,hogy a folyóson megkérdezte mizu velem..Na és hallotta ,hogy hogy megy a tanulás és mondta,hogy ügyes vagyok,és megpuszilt..Hát nem is tudtam mit mondani..és utána mikor könyvosztás volt nyáron,mondta,hogy jaj de csinos vagyok,meg úgy szeretlek,meg ilyenek és átölelt..Hát ok..Na akkor jöttem rá,hogy hoppáá..Aztán lett barátom suliba, kérdezte tőlem,hogy akkor mi most járunk a barátommal? Mondom hát igen,erre elkeseredett..és azóta se áll le,mondja mindig,hogy szia bettike,mosolyog és a szemöldökét húzogatja, meg ilyenek..Szóval..Kedvesebb,mint volt :/ és jövőre vszínű , hogy ofőm lesz..Szóval ,innen szeretném megragadni az alkalmat,hogy mit csináljak,hogy álljon le? :) :D Nagyon idegesítő! :/
2012. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az a durva, amikor egy általános iskolás nyolcadikos lány fenekét fogdozza a tanár. Akkor ez most pedofil? Egyébként ő is szokta simogatni a lányok haját, arcát...
2013. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!