Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyetértetek velem ebben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem ebben? ⬇

Figyelt kérdés
Akkor lesz jó egy kapcsolat ha mindkét fél azt hiszi hogy a másik túl jó hozzá

2016. febr. 14. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól jó a kapcsolat hogy mindkét fél szereti, tiszteli , elfogadja a másikat
2016. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1-essel
2016. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyesnek is igaza van, csak szerintem ha azt hiszed hogy a másik fél túl jó hozzád akkor minden erőddel azon leszel hogy megmaradjon a kapcsolat
2016. febr. 14. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat akkor lessz jó ha jó!
2016. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A nőkkel csak a baj van.. Heti 8 napot menstruálnak, ezért hisztisek állandóan, nem lehet a kedvükre tenni, és mindig elégedetlenek..

Szóval sosem lesz jó 1 kapcsolat amíg a nő az nő.. :(

2016. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy menstruálunk, utolsó. Hidd el, a nőknek se a szívük csücske az édes kis biológiai folyamat.


Különben meg csak általánosítás, hogy hisztisek leszünk ilyenkor (de persze van aki tényleg). Én például egyáltalán nem szoktam az lenni (nem saját állítás, mondták már nekem), csak olyankor naponta fosztom ki a hűtőt (mint valami terhes asszony :D).

Ne az exeidet hibáztasd, amiért tapló vagy, és dobtak.



A kérdésre pedig két szavas válaszom van: Ez. Hülyeség.

Az egyesnek teljesen igaza van.

2016. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!