Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy akar tőlem valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Egy fiúval mostanában sokat beszélgetek facebookon.

Kb. 1 éve indul ez az egesz. 2015 márciusában a gyülekezettel lenn voltunk egy hézvégen és ott ismertúk meg egymást. Neki akkor volt még egy több éves kapcsolata. Nekem már akkor is tetszett.. hajnali 5ig beszélgettünk az élet nagy dolgairol.....Aztán cége lett a hosszu hétvégének hónapokig nem beszéltünk. Aztán egy nyári táborban újra találkoztunk ott is nagyon jó volt vele lenne, újra kezdett megtetszeni. Egyszer bezárt a szobámkba és csak ketten voltunk, kulcsra zárta az ajtót de nagy ablakok voltak így az összes 10 éves kislány odaállt azt ordibalni, hogy ket szerelmes pár😂😂 ezt azota sem értem miert de ott is jot beszélgettünk...

Aztan december környékén rám írt és elkeztünk beszélgetni, majd egyszercdak közölte , hogy szakitott a baratnőjével. Nem értettem miért nekem mondja de ok...

És azóta is sokat beszélünk, nekem tetszik, szerelmes vagyok belé de nem tudom hogy ő hogy érez.. mit tegyek?


Előre is köszi a válaszokat☺



2016. febr. 15. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt hogy ő 16 éves
2016. febr. 15. 20:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet
2016. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 évesen van egy cége?

De menő kis csávó!

2016. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Hagyd, hogy udvaroljon neked. Aztán ahogy alakulnak a dolgok, úgy lesz jó. Szerintem tetszel neki, csak ő is bátortalan tinédzser. Bőven ráérsz mindenre.
2016. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat☺
2016. febr. 16. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!