Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Erre van egyálta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Erre van egyáltalán válasz?

Figyelt kérdés

Szeptember ota jarok az uj sulimba...az ottani legjobb baratnomnek 11-es a baratja, ok ketten kitalaltak, hogy osszehoznak engem es az egyik 11.-es fiucskat....na de hat a dolgok nem eppen ugy alakultak ahogy azt ok elterveztek...

Miuta nekik ez az otletuk megszuletett es a megvalositasat elkezdtek a fiu -nevezzuk hogy hogy XY- bejelolt snapchaten, es instagramon is kerte, hogy kovethessen...(facebookon mar korabban is ismerosok voltunk, likeolta is az esetleges friss posztjaim)...aztan kezdodott minden egy snapchat keppel...majd ramirt es beszelgettunk, ugy vettem eszre, hogy untatom es igy viszonylag hamar vege is lett a beszelgetesnek...majd nem irt egy ideig...aztan megint irt.

Majd az iskola szervezett egy korcsojazast amire mind a ketten jelentkeztunk (termeszetesen nem egyutt) es a buszon XY pont az elottem levo szeken ult...nem igazan beszeltunk, majd a megerkezes utan egy olyan fel oraval elkuldtek vele cigizni (ez a baratnom tervenek resze volt)...ott beszelgettunk kicsit, fokepp arrol hogy nem igazan ertjuk miert akarnak osszehozni minket😂😂...

Majd neha irt aztan megint nem...na de most szombaton irt es azota beszelgetunk, azt irja az iskolaban osszegutjatunk de ugy sem fogunk...rola tudni kell hogy nem az a "lepos" tipus..neha kicsit parazok mi lesz ha tenyleg odajon de erre keves eselyt latok...na de a kerdesem az, hogy szerintetek bejovok neki vagy ez az egesz miert van...es miert csinalja azt hogy egyszer ir egyszer nem



2016. febr. 15. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
korcsoja
2016. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló sírok😂😂Amúgy elég összetett történet ez a fiú 'énjét'se nagyon ismerjük szóval nem nagyon tudom kiszürni.Lehet bejössz neki lehet nem.Bár ez az ingadozó viselkedés utalhat arra,hogy tetszel neki,bár lehet csak őszintén nem akar veled beszélgetni
2016. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom ,hogy jól vettem ki a szavaidból, de ,mintha te annyira nem lelkesednél a fiú iránt.

Viszont, ha így lenne, akkor neked kell lépned, mert mostanság a fiúk felcserélték a szerepet a lányokkal: nekünk kell futnunk utánuk.

L/19

2016. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!