Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk mennyire keresik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire keresik az animés lányokat?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat ^^

2016. febr. 16. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az anime/manga gan fiúk eléggé. Ha az én osztályomból nézzük akkor egyik sem igazán. (de mi eléggé retardált osztály vagyunk)

Ha vannak más témáid és el tudsz beszélgetni más emberekkel akkor nem is kell hogy ilyen lányt keressenek. Aki meg nem fogad el olyannak amilyen vagy az meg sem érdemel. (egy giúért nem éri meg sokat változni/ feladni a személyiségünket)

2016. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Én biztos nem, elég dedós dolog, 12 éves kor után illik kinőni belőle.
2016. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem unakanővérem 15-16 és ugyan így animés és eddig 3 pasija volt akiről tudok (de évente egyszer találkozunk) szóval sok esélyed van beszerezni egy pasit így is.
2016. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem nagyon találni :/
2016. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Firedoom ***** válasza:
En keresem de nem találok :D
2016. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond az animékkel, igazából úgy is felfogható mint egy hobbi.

Hobbiért meg senki nem harap :)

Hogy mennyire keresik a fiúk az ilyen lányokat?

Hát azok a fiúk akik szintén animásek nagy valószínűséggel keresik az ilyen lányokat, de ha egy nem animés fiúval jönnél össze, nem hiszem hogy utálna mert animéket nézel.

2016. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálam ez alapfeltétel. Csak olyan lánnyal jönnék össze, nekem ez nagyon fontos. Az se baj, hogy nagy részben animékről beszél, esetleg még úgy is viselkedik, mint az animékben. ^^
2016. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én ismerőseim közül senki sem keres animés lányokat(1-2 kivétel azért akad) de az a pár kivétel aranyat ér imo

^_^

2016. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Keresgélek de vagy nincs vagy csak ne akarja felvállalni mert az "Hú de ciki" pedig szerintem az animékből nem lehet kinőni. Vagyis nekem eddig még nem sikerült :D 18/F
2016. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
hát az én barátnőm anime fan és én is az vagyok
2016. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!