Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elkezdtünk járni a fiúval de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtünk járni a fiúval de ő 3 nappal utána időt kért, mit tegyek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az van hogy elkezdtünk járni a fiúval ő 14 én 13 minden jó volt nagyon aztán egyik nap azt mondta várjunk ezzel mert ő még igy sosem érzett lány iránt és nem hitte eddig hogy komoly lesz de most arra lett figyelmes hogy nagyon komoly dolgokat érez és hogy pont azér kér időt mert annyira szeret szerintetek mit tegyek félek hogy csak elakar felejteni vagy ilyenek nekem nagyon hiányzik, én arra gondoltam hogy ha 1 hét eltellik akkor megcsókolom és talán akkor rájön hogy miket is érez csak az a baj félek megcsókolni még nem csókoloztam mivan ha rosszul csókolok vagy vmi segítenétek lécci, köszi előre a válaszokat

2016. febr. 17. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bizz benne :) ha sokaig nem jelentkezik akkor csokold meg..legy bator :) valahol mindenkinek el kell kezdeni :D
2016. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jól megvagytok akkor nem kell félned. A srác valószínűleg először szermes és ezt fel kell még dolgoznia, hogy valaki fontos ilyen szempontból. Én szerintem nem fogod eveszteni. Avval hogy te kezdeményezel először és meg csókolod avval lehet, hogy el ilyeazted magadtól. Szerintem várj egy kicsit. Nyugi minden rendben lesz.

15/L

2016. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De amúgy ezt te tudod mindenkinek más jön be... Ha szeretnél lépni lépj. :) sok sikert hozzá légy bátor és beszêljétek meg :)
2016. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megpróbálok várni
2016. febr. 17. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Azzal semmi gond, hogy őszintén elmondja, időt kér. A baj ott kezdődne, ha kerülne és ezt nem mondaná.

Várjatok vele, fiú valószínűleg még nem érzett komolyan lány iránt. :)

14/L

2016. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!