Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Együtt vagyok egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy fiúval minden jó volt de most időt kért nagyon hiányzik ha nem lép pár napig megcsókoljam?

Figyelt kérdés
Én 13 ő 14 azt szeretném tudni hogy szerintetek jól esne neki ha megcsókálnám mert arról van szó hogy még sosem volt szerelmes most előszőr belém és még új ez a dolog neki és magába tisztázni akar mindent azóta eltelt pár nap és nagyon hiányzik arra gondoltam ha megcsókolom rájön hogy mit is érez de nem tudom hogy reagálna vagy jól esne e neki, örülne e, főképpen fiúk válaszát várom de lányok is irjanak ha tudnak segiteni

2016. febr. 17. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmazz rendesen pls. Ha nem szerelmes beléd akk miert jartok?
2016. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerelmes belém nagyon pont ezért kért időt csak eddig még nem érzett igy egy lány iránt mit irántam és új neki
2016. febr. 17. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy hét múlva nem lép akkor csináld. De előbb semmi képen ne!
2016. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy akartam, köszi a választ
2016. febr. 17. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy akassza be a bohócot
2016. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!