Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretek egy fiút akinek be is vallottam az érzéseimet...először azt mondta hogy én is tetszem neki aztán elkezedett kerülni...majd mondta hogy ő ehhez még éretlen és nem velem van a baj...összetörte a szívemet de én megpróbáltam továbblépni.

És van egy fiú aki egy kicsit tetszik de a barátnőim teljesen leégettek előtte :(

Ráadásul voltam olyan hülye hogy elmondtam a húgának hogy tetszik a bátyja.

De közben egy másik fiúnak meg én tetszem.

Most kit válasszak?


2016. febr. 17. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
válassz engem
2016. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű: egyiket se. Megmondom miért.


Ha valamelyik iránt komolyabban érdeklődnél, azt éreznéd, és nem lenne kétséges, hogy kit válassz.


Na persze, ha fiatal vagy még, akkor igazából mindegy, hiszen akkor nem a tartós kapcsolatot keresi az ember. Légy magabiztos és szerezd meg azt, akit a leginkább szeretnél. Mert tuti, hogy tudod, hogy melyiket szeretnéd a leginkább.

2016. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!