Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a szándéka? (A másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a szándéka? (A másik csoportba 2 választ kaptam kíváncsi vagyok több ember véleményére, vagy, hogy más mit gondol! )

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélgettem facebookon egy lánnyal, kb egy éve, de még nem találkoztunk. Rajzokat küldött nekem ilyesmi.. Szíveket küldözgetett, azután eltűnt pár napra, majd azt írja hogy az öccse küldte. Utána annyiban maradt a beszélgetés. Most kb 1,5 hete megint rám írt. Mi lehet a szándéka?

2016. febr. 18. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgetés.
2016. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Lehet így akarja közölni hogy csak barát semmi több. De nem tudom milyen volt a kapcsolatotok. Ha kiváncsi vagy arra mit gondolok és el meséled akkor kifejtem nekes.

15/L

2016. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem varja hogy te is ra irj! Egyenlore barat vagy neki.
2016. jún. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!