Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy skinhead srác lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy skinhead srác lehet hűségesebb mint mondjuk egy másik nézetű ember?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 04:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Mi köze van egy világnézetnek a hűséghez?!

Ez majdnem olyan, mint: Barna a hajam, jól csókolok?

2015. aug. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Helo!


Igen, lehet. Nincs ket egyforma ember, kapcsolat... igy sokmindentöl függne az egesz, de legfökepp azon aa ket emberen mulik, aki part alkot.

2015. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy hűségesebb is mint egy páwa gyerek...
2015. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki skinhead, lévén mindenkinek bőr van a fején.
2015. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy roma lányt azonnal megcsalna, viszont egy nemzeti érzelmű magyarhoz szerintem örök hűséget fogadna.
2015. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és igen ilyen nagy izom agyakhoz, meg páwa srácokhoz képest gondolom. és árja beütésű lány vagyok, kék szem szőke haj
2015. aug. 3. 16:54
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

", és igen ilyen nagy izom agyakhoz, meg páwa srácokhoz képest gondolom. és árja beütésű lány vagyok, kék szem szőke haj"


A kinezete alapjan megitelni valaki jellemet, balgasag.

Le lehet vonni par következtetest, de mi vna, ha kiderül, hogy mind teves, a jellemet illetöen?

Ne itelj a b orito alapjan, ahogy mondani szoktak...

2015. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Amennyiben ténylegesen követik az eszméiket, akkor igen. Olyan alapvető, ma már egyre jobban kivesző, emberi értékeket őriznek, ami által a kérdésed akár állításként igaz lenne.
2015. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy butaság az embert külső alapján megítélni, de ha ténylegesen skinhead és hű ahhoz ami, akkor lehet kapcsolatban is ilyen lenne. és ezért kérdeztem, hogy mennyire van ebben igazaság
2015. aug. 4. 23:03
 10/16 anonim ***** válasza:

tegnap 11:16


Akkor "akar" azt is levonhatjuk a valaszodbol, hogy a skinhead egy, voltakepp minden szempontbol követendö pelda, es aki igazi skinhead, az szinte maga a megtestesült tökeletesseg, es az atlagemberek fölött - de "akar" mondhatju kazt is ,hogy a "pawakent" öltözködö emberek fölött BIZTOSAN feljebb allnak.


" Olyan alapvető, ma már egyre jobban kivesző, emberi értékeket őriznek"


Kernek erre peldat, es magyarazatot, miert vannak kiveszöben. Es hogy mely eszmek, emberi ertekek hatnak tenylegesen arra, hogy ha valaki azokkal rendelkezik, akkor ö hüsegesebb egy parkapcsolatban.

2015. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!