Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 eves vagyok, van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 eves vagyok, van egy gyonyoru lany az osztalyba es szeretnek segitseget kerni hogy udvarolhatnek neki hogy lehetne jo a kapcsolatunk? ilyenek

Figyelt kérdés
Mar elmondtam neki hogy szeretem

2016. febr. 18. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmondtad? És mit reagált erre? :)
2016. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy oke rendben es hogy legyunk baratok de ez nekem nem eleg velehalok a szerelembe
2016. febr. 18. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátom ezt el"schmosby"ztad:D
2016. febr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előttem lévő,én is szeretem az Így jártam anyátokkal-t!

Amúgy tényleg jól elrontottad.Nem kellet volna neki csak így,semmi más nélkül elmondani.Nehéz lesz rendbe hozni.Szerintem javítsd ki kicsit a dolgokat,aztán kérj tanácsot másoktól.

2016. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De joba vagyunk meg minden naponta 2 szer irunk viberen meg beszelgetunk sokszor es mar randiztunk is
2016. febr. 19. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Barát+randizás?Ez így nem tűnik eggyezőnek...És a többi se,így már.Elmondod neki,hogy szereted,barátja leszel,valamikor randiztatok,most meg tanácsot kérsz,hogy hogyan udvarolj?Neked nem tanács kellene,hanem átgondolni ezt a dolgot.Ti most vagy már félig jártok,vagy nem akar tőled semmit,csak(nagyon)közeli barátságban maradni.Randizz vele még többször,mutass többett magadból (személyiségből,hogy félre ne értsd XD)hátha belédszeret.Ha nem,meg lehet,nem jön össze.
2016. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(előző) azt kifelejtettem,hogy kicsit jobban elmagyarázhatnád,mert ez így rohadtul zavaros,így kicsit nehéz tanácsot adni...
2016. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hát ha egy 13éves lánynak szeretnél udvarolni ,akk ezeket tedd! Legyél hozzá nagyon kedves és figyelmes! Érdeklődj iránta, beszélj olyan dolgokról amiket tudod h szeret,találjátok meg a közös témát és esetleg találjatok ki közös programokat! Akárcsak ha te korepetálnád őt vagy kérd meg szépen h tégen korepetáljon. Esetleg kisérd haza,vagy ajánld fel neki h csináljátok meg eggyütt a házit! Dicsérd meg sokszor ,néha vegyél nki kisebb ajándékokat, pl.:csokit,amit akár eggyütt is megehetnétek, és te is mesélj neki magadról ,hogy lássa h mehbízol benne. És tegyél meg mindent hogy ő is megbizhasson benned. Ha már szerelmet vallottál neki akkor nem biztos sztem h az lenne a legjobb ha ugy venné észre h csak ezt mind a azért teszed mert szerelmes vagy belé! Elöször legyetek baratok utana legjobb barátok és utána már eggyszerübb kapcsolaton gondolkozni vele.

Bocsi a helyesírási hibákért,remélem h tudtam segíteni.

2018. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, amúgy most már tizenöt éves:D
2018. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!