Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála vagy el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála vagy el kellene felejtenem?

Figyelt kérdés

14/F vagyok.

Egy lányt megkedveltem.Nos nem igazán tudom hogy hogyan kéne leírnom pontosan a problémámat.A lány 1 évvel idősebb nálam és ugyan akkora mint én(alacsony vagyok)ez baj?

Kedves, aranyos lány. Szerintem velem sincs ilyen téren probléma.Sokak mondják bölcs, tanácsmegfogadó vagyok ahhoz képest milyen fiatal vagyok.A lányt szeretem, csak nem tudom hogy ő szeret-e. Nos nem tudom mit tegyek.Sok dolgot nem írtam le majd ha kérdeztek valamit én is válaszolok.Megértő emberekre lenne szükségem akik tudnak segíteni nem azzal jönnek hogy "a tanulással törődjek" Nem vagyok hülye gyerek, de nem is vagyok túl okos.Már csak a ti segítségetekre támaszkodhatok



2016. febr. 19. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lenne ha beszélgetnél a lánnyal? Leszólítod, vagy facebookon. Ismerkedtek és utána akár el is hívhatod valahova. A többi jön magától! :D
2016. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A maggasság nem számit, az az egy év meg semmi ;) a lényeg ,hogy legyen valami közös témátok, amit mindketten kedveltek, amirõl tudtok dumcsizni. :) Szerintem keresd a társaságát, próbálj vele beszélõ viszonyba lenni (akár Facebook on is irhatsz neki) Ha látod rajta h kedvel téged, akkor dicsérgesd , bókolj. Ha többször beszélgettetek már és jól kijöttök, akkor megkérdezheted, h lenne e kedve valamikor találkozni ;) Sok sikert , irj nyugodtan ha van valami!
2016. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2016. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélőviszonyban vagy vele vagy nem is ismered?
2016. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na akkor most mi lesz nem fogsz visszaírni?:(
2016. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó előtti válaszoló, beszélő viszonyba vagyok vele és ismerem!
2016. márc. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!