Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már kb 1,5 éve "ismerek" de csak nagyon távolról barárnőm miatt.Kb egy hónapja elkezdtem vele komolyabban beszélgetni és egyre többet.Kosarazik es mivel én is járok meccsekre ott szoktunk találkozni.Mikor meglát,meglátol mindketten zavarban leszünk,bár ő elég laza ember és mindenkit megölel.Meccsen egyszer odaült mellem habár máshol is volt hely.Nem mertünk egymáshoz szólni de egyfolytaba szemeztünk.Facebookon kb minden nap beszélünk.Eddig általában mindig én irtam rá,de mióta bevallottam neki mindent azóta valamiért már nem akarok neki írni de ő ír...Mindig intim képet akar amit én termeszetesen nem küldök.Valamelyiknak felvettem azt a kérdést neki hogy én csak erre kellek?Ő azt mondta ha csak erre kellennél nem akarnék folyton találkozni.De ő mindig csak kocsmába hív amit én utálok...és már próbáltam neki célozni h napközben hivjon el de nem érti meg...😢😢

2016. febr. 7. 09:23
 1/3 Lóczi Natasa válasza:
Szerintem hagyjad ott ahol van.Már bocsi h így mondom de szerintem csak egy nőcsábász :/
2016. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ebből nagyjából arra lehet következtetni,hogy nem érdekled(bocsi). Vagy,ha érdekled is,akkor csak "annak" lennél számára fontos. Ha tényleg szeretne,akkor meghallgatná hogy te nem szeretsz kocsmákba járni,elfogadná és csak a kedvedben szeretne járni. Nézd,én nem akarok beleszólni a saját életedbe,de szerintem nem foglalkozz vele,mert a leírottak alapján,ő nem érdemel meg téged.
2016. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...ezek után van min elgondolkodnom...napokban viszont kiderult hogy szeret es hogy bejövök neki...nemtudom mit csinaljak.😯
2016. febr. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!