Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van ilyen, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen, hogy egy fiú ennyire "félős"?

Figyelt kérdés
Ugye alapjáraton azt szokták mondani,hogy ha tetszel egy fiúnak,akkor keresi a társaságot,sokat beszél veled.Viszont ha egy olyan fiúról van szó,aki nem félős,csak a lányokkal kapcsolatban,akkor nem biztos,hogy ilyeneket csinál..pl.nem beszél a lányhoz folyamatosan,csak néha keresi a társaságát,viszont emellett a tekintete mindent elárul,mert mindig nézi a lányt,és mikor beszélnek,végig mosolyog rá,illetve mindig a közelében van,felé fordul,de odamenni beszélgetni meg már nem nagyon mer,mert kicsit beszari...attól még tetszhet a fiúnak a lány,nem? :)

2016. febr. 19. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Hehh...mintha leírtál volna engem a jelenlegi helyzetemben:D

Szóval magamból kiindulva,igen

2016. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze én is ilyen vagyok "félős" és ezt is csak azért merem kommentelni mert nem tudják hogy ki vagyok.Az a legroszabb ebben a helyzetben lenni mert a fiu fél hogy a lány mit gondol róla fél hogy gáznak vagy cikinek tartana,én nem tudom hogy más fiunál ez hogy van de nállam igy van.
2016. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor most megnyugodtam :D és akkor is így viselkedtek,ha a lány küld jeleket felétek?Vagy ha ez meg is történik,van,hogy nem veszitek észre ezeket a jeleket,vagy nem vagytok benne biztosak,hogy mit jelent?
2016. febr. 19. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha észreveszek is valamit,akkor is csak mosolyogni tudok,mást nem nagyon:D

1.voltam

2016. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon értem a jeleket nem vagyok az a nagy jel szakértő de ha észre is veszek valamit akkor is csak mosolygok meg minden ahogy a 4-es leirta :)
2016. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is "félénk" vagyok nem szeretném elrontani a barátságomat azzal a bizonyos lánnyal
2016. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6:Ne haragudj,de hova valósi vagy?Írhatod privátban is,csak ismerős vagy számomra :D
2016. márc. 20. 11:00
 8/9 anonim válasza:
Ukrajnában élő Magyar fiú vagyok most leszek 14 éves április 12 edikén ungvári járásban élek de most munkácson tanulok ezért rokonoknál lakok ha kérhetem mutatkozz be te is pls lehet privátban is :D
2016. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#6 odik vagyok megint én nem veszem észre a jeleket ahoz valami nagyon feltűnő jelnek kéne lennie hogy észrevegyem amm a #8 is én voltam
2016. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!