Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de nem tudom hogy mondjam el neki? 17/F

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja szerelmes vagyok egy lány osztálytársam.Már régóta jóban vagyunk, de az utóbbi két hónapban már lassan csak ő rá gondolok, és csak mostanáig gyűjtöttem elég bátorságot ahhoz hogy elmondjam neki hogy szerelmes vagyok belé, csak azt nem tudom hogyan mondjam ezt el neki, mert ilyen téren nem vagyok a szavak embere.Attól is félek hogy ha esetleg elmondanám neki amit érzek kiröhögne vagy elhajtana és megutálna.Ti mit javasoltok?

2016. febr. 20. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Hívd el a szökőkúthoz
2016. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemtom de ma ojan jo csajl szexeltem álmomba
2016. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól van az eddigi válaszok értelmesek... :D
2016. febr. 20. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova, és ott mond meg neki:)
2016. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak:arra én is gondoltam hogy elhívom valahova és úgy mondom el, csak azt nem tudom hogy mit mondjak, meg hogyan? :/ ez a fő probléma
2016. febr. 20. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

ne azt mondd neki, hogy szerelmes vagy! attól csak megilyed és görcsössé válik - meg tőled is elég görcsös dolog. hívd el valahova, szervezzetek programokat, beszélgessetek sokat, érezzétek jól magatokat élvezze, hogy veled van és csak azután vallj szerelmet, hogy már rajta is látod, hogy viszonozza.

sokszor még akkor is nehéz a másiknak kimondania, hogy szeret, ha már randizgattok, vagy akár jártok egy ideje. ha túl korán mondasz ilyet, az zavarjatja, sőt a működő kapcsolatot is elronthatja.

2016. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt már több közös program is, és a lány is és én is élvezzük egymás társaságát, sőt a lány már többször ölelgetett puszilgatott, de én még mindig félek hogy mi van ha ez csak baráti dolog a részéről..
2016. febr. 20. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ölelget ok nélkül, tuti. Ne nagyon várogass, mert mamlasznak fog tartani. Csókold meg, szépen finoman, ne letámadósan. De ne vallj szerelmet, mert attól tényleg meghátrálhat.
2016. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!