Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogy várnátok el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy várnátok el egy fiútól hogy szerelmet valljon nektek ha ő is tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy furcsa kérdés, de muszáj tanácsot kérnem, szerelmes vagyok egy lányba és szerintem ő is többet érez irántam mint barát, több jelet is adott már erre amik elég egyértelműek, és szeretném végre elmondani neki mi a helyzet.

2016. febr. 20. 19:13
 1/8 NeymarjrLau ***** válasza:
100%
Nálam teljesen mindegy hogyan,ha a megfelelő személytől hallom:) (lényegretörő legyen, kicsit nyálas :D)
2016. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Oly mindegy! Taknyos papírzsepire is írhatta volna az én kiszemeltem, akkor is ugráltam volna örömömben ha ez megtörténik.
2016. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg teljesen lényegtelen! :)

Ami jobban tetszik! Odamehetsz, és simán elmondhatod, írhatsz neki egy verset, elhívhatod randizni, hosszan, röviden, viccesen, komolyan.. :) Ami jól esik, ha tetszel neki, örülni fog!

2016. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Csak oszinten es lazan "meg akarlak baszni"
2016. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, az utolsó kivételével köszönöm az eddigi válaszokat! :D jöhet még ha gondoljátok, az a baj hogy a szövegem meg lenne de túl szégyenlős vagyok előadni
2016. febr. 20. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyire ismeritek egymást? Mármint mennyire vagytok közeli viszonyban? Ha barátok vagytok, akkor csak őszintén mondd el neki, biztosan nem lesz belőle probléma. Én személy szerint nagyon örülnék neki, ha a választottam így vallana színt :)

Ha kicsit távolabbi a kapcsolatotok, akkor viszont semmiképp se támadd le, inkább barátkozz vele előtte. :)

2016. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 matenna válasza:
hmm... ez elgondolkodtató az sztem tök mindeggy én úgy jöttem össze a pasimmal hogy nagyon dühös voltam rá és tudta hogy hogyha odajön hozzám szerlmet vallani p*csön rugom ezért elkérte az osztálytársamtól a számomés küldött egy smst hogy mmennyek ki az erkélyre és ott állt alatta egy rózsával az igaz hogy így is pofán vertem és közöltem vele h k*csög de összejöttünk és azóta is ilyen cukin beteg a kapcsolatunk XDD
2016. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tudom, régi kérdés, de hátha valakinek jól jön.

Saját tapasztalat. Ne mondd ki konkrétan, hogy szeretlek, vagy szerelmes vagyok, vagy többet érzek mint barát, ilyenek, általában kínosak szoktak lenni az ilyen "vallomások". Inkább adj jeleket, beszélgessetek, sétáljatok, egy idő után fogd meg a kezét, vagy csókold meg.

2020. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!