Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátom nem nekem, hanem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem nekem, hanem egy másik lánynak írogat és furcsa megjegyzéseket tesz. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval, a barátommal 24-én lesz, hogy négy hónapja vagyunk együtt, de mostanában (az internetről) összeszedett egy lányt, aki nem mellesleg 150 km-rel odébb lakik. A furcsa az, hogy elolvastam a beszélgetést (odaadta nekem a telefonját, mert nagyon fűztem, hogy hadd nézhessem meg), és olyan dolgok voltak benne, hogy mint például a barátom írta neki: „Kár, hogy messze laksz", „Cuki vagy", „Nagyon hasonlítunk". És ezt egyébként nekem is mondja: hogy a lány milyen aranyos, ugyanolyan mint ő meg milyen kedves. Hétfőn szedte össze, öt napja beszélnek és mégis rengeteget, alig győztem visszalapozni az elejére a beszélgetést. Viberen beszélgetnek, a barátommal Facebookon szoktam, Viberen fent van, Facebookon nincs, tehát gyanítom, hogy épp vele beszél. Tegnap rám írt, keveset beszéletünk, mert gyanúsan sokat lelépett Facebookról. Lehet, hogy hülye vagyok meg minden, de mégis mardos a féltékenység, mert sokkal jobban elvan ezzel a lánnyal, mint gyakran velem, és iszonyatosan rosszul esik. :( Túlreagálom vagy igazam van?

2016. febr. 20. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

En is feltekeny lennek a te helyedben..

Szerintem igazad van nem reagalod tul egyaltalan!

2016. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Tudod elég ciki elolvasgatni más magánbeszélgetéseit... Srác helyében mar ki is dobtalak volna...nagyon iritáló ha valaki ilyen féltékeny.
2016. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
igazad van, és nagyon kellemetlen szitu.
2016. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Nehogy már szegény lány legyen a hibás,mert a pasija más lánnyal flörtölt.Ja es a fiu adta oda neki a telefont,de nem gaz.

Sztem beszéld meg vele mert nem lesz jo vege;)

2016. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

4#

Azért féltékeny mert a barátja pár napja írásban beszélget valakivel és ezért elkéri a telefonjat átnézegetni stb :D Szerintem ez már beteges féltékenység. Az én barátnőmnek is van férfi barátja és nem nyomozgatok utánnuk ahogy az én barátnőm se utánnam. Egyeszerű az egész..megbízunk egymásban. ( és egyébként megkérdeztem a barátnőmet , hogy mit gondol erről és eggyetértet velem...csak , hogy elkerüljem a "férfi vagy , nem érted" válaszokat)

2016. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nagyon is igaza van. Nyilván mindenkinek rosszul esne, ha a párja egy ellenkező nemű egyeddel többet beszélne, mint vele...

Én is ki lennék akadva, én is féltékeny lennék.

2016. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkivel egyetértek, #5-sel is teljesen. Egyszerűen az bánt, hogy emiatt a lány miatt elhanyagol engem, ha velem beszélne kis mértékben is, nem zavarna a dolog, csak kétségbeejt, hogy emiatt engem nem is keres. Szerda-csütörtök egyáltalán nem beszéltünk emiatt a lány miatt. És ez esik rosszul, ezért nem értem ezt.
2016. febr. 20. 21:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Félek, hogyha csak úgy elkezdeném neki mondani, hülyének nézne, ezért sem tudom, ő hogy látja ezt. Nem is merek neki írni, úgy érzem, zavarom őt.
2016. febr. 20. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakits vele nem szeret igazán! Az meg oke hogy ir mas lannyal (en is beszelgetnek massal) meg meg belefer h cuki meg szep vagy mivel csak megirom az igazat ebbe semmi rossz nincs na de az hogy elhanyagol ferfi letemre nem elnezendo. Ha en ilyet csinalnek a baratnomet nem vennem komolyan nem szeretnem ha egy mas lannyal beszelgetnek mindig! Nem leszel mellette boldog inkabb dobd vagy beszeld meg vele vagy beszelj te is mas pasikkal
2016. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!