Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van olyankor ha egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dajka Melinda kérdése:

Mi van olyankor ha egy srác akit szeretek, de 10 évvel idősebb nálam és van neki családja viszont lefeküdt velem és tudja hogy én szerelmes vagyok belé és ezért tette meg?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 03:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az van hogy át lettél b*szva.
2016. febr. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Unpredictable ***** válasza:
100%
Első megmondta, kár is ragozni
2016. febr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany éves vagy?
2016. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért tette meg, mert meg akart dugni,és sikerült is neki. Ennyi. Csak egy darab hús voltál amibe beleürített. Ennyi. Magasból leszarja az érzéseidet.
2016. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem vagy normális és megérdemled...
2016. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát (nem cinizmus) köszönöm szépen a válaszokat. Anyumèk is ezt mondták, de nem hittem nekik. És van, hogy most se, de már kezdek rájönni, hogy csak szórakozott velem... Pedig én tényleg szeretem :(
2016. febr. 29. 21:27
 7/7 anonim válasza:
nagyon szivtal valoszinu dugni akart de sarki lanyra nem akrt kolteni gondolom jol nezki szoval magaba bolonditott es lefekudt veled tanacs :felejtsd el es ne is gondolj ra tobbet nem hiszem hogy megerdemelne akar egy masodpercet is az eletedbol
2016. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!