Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elképzeltem magamnak egy kép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzeltem magamnak egy kép alapján egy ideális lányt, és senkibe nem tudok szerelmes lenni. Ez normális?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani de nem teljesen.

Kicsit légy rugalmasabb. Mindenkinek vannak hibáji és így kell elfogadnunk egymást. Ha valaki azt mondja tetszel neki akkor adj neki egy esélyt. Ismerd meg és utánna dünts😉

2016. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy "álomnője" van akinek egy élő személy van akinek kitalált szerintem ezzel semmi baj nincsen csak rugalmasabbnak kéne lenned meg kéne nézned hogy mi az ami elengedhetetlen számodra és mi az ami nélkül tudod még szeretni mind külső és belső tulajdonságokra gondolok pl nekem külsőre karcsúnak és nálam alacsonyabbnak kell lennie belsőre meg vidámnak és aranyosnak valamint viccesnek próbálj te is összerakni egy hasonló "alapot" mert csak azok alapján is amiket leírtam sok lányra nem igaz de nagyon sokra meg igen és még onnan is lehet válogatni (persze a másik félnek is van beleszólása :D )
2016. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet majd az leszel
2016. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Álomvilág :D de szép hely is volt, csak az a problem hogy nem valóság.
2016. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát ezekkel az ideálokkal van baj. Ismerkedj meg másokkal és megváltozik az ideálod főleg ha megismerkedsz egy olyan lánnyal akinek a belsejét nézed es a külső csak ráadás :D hülyén fogalmaztam értsd jól
2016. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!