Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak a lánynak facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak facebookon?

Figyelt kérdés
Van 1 lany aki eggyel alam jar. 1 kozos ismerosunk altal lettunk joba(aki mar nincs a keppen). Suliba mindig koszonunk egymasnak neha valtunk pár szót(semmi komoly altalanos dolgokról), de sosincs egyedul. Ezért gondoltam hogy írok neki facebookon. Nem akarom azonnal letamadni hogy kell nekem meg ilyenek. Szerintetek mivel lenne érdemes kezdeni a beszelgetest?

2016. febr. 21. 15:54
 1/5 Unpredictable ***** válasza:

pl egy aktualis kozos sulis dologgal, programmal kapcsolatban.

uj tanar, valamit bevezettek, volt valami unnepseg stb, es arrol erdeklodsz.

2016. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

,,Szia, szeretnél beszélgetni?

Helló, nagyon jól nézel ki, van barátod?"

Légy kreativ

2016. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így kezd,"Szevasz baQdmeg rég láttalak"
2016. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Bocsána... Bocsánat.. Nagyon rossz a memóriám... Elég ez elsőre és amikor visszaír hogy miért Írd oda hogy elfelejtettem a telefonszámod! 😄 bár élőben űtősebb dee Facebookon is 10/8 arányban beválik, élóben 10/9
2016. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó válaszoló nak pacsi..."megy tovább a nóta" :))
2016. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!