Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak egy lánynak facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy lánynak facebookon?

Figyelt kérdés

Jó tudom nem facen kéne de mivel másik városban lakik nem tudom hol lehetne vele élőben összefutni szóval először facen indítanék egy kis ismerkedést de mit írjak neki?

a szia mizu olyan elcsépelt vmi egyedibb kéne kicsit de viszont nem tudok olyat meg az se jó h ismerkedünk mert irja max h jo és utána?valami olyasmi kéne ami kicsit poénos és azt az érzést kelti benne h hm érdekel ez a srác nem olyan sablonszöveggel jön mint a legtöbb.

19/F



2015. aug. 11. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
jösssz minecraftozni? 10/10 rádizgul
2015. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értelmes választ légyszi:)
2015. aug. 11. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Szinte mind1 milyen elcsépelt szöveggel indítasz,mert úgysem az fogja érdelelni. Megnézi a profilképed,az egyéb képeid, afatlapod,mi az érdeklődési köröd,stb.. amúgy ha a profilod alapján helyesnek gondol,nyert ügyed van..
2015. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs 3-mas,nem így van :) Csak beszélgess vele,ami éppen az eszetekbe jut,légy önmagad :) 15/f
2015. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz sokat és hallgasd meg :)
2015. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lennék én önmagam csak ilyenkor rá stresszelek nehogy vmi uncsit v hülyeséget mondjak:S
2015. aug. 11. 19:44
 7/10 A kérdező kommentje:
és mivel indítsak? hali nagyon ismerős vagy nekem...?
2015. aug. 11. 19:48
 8/10 anonim válasza:

Szia.

Szia...

Láttam hogy szereted az --------. Én is szeretem. Mi a véleményed erről vagy arról?


Szia.

Hi.

HOgy telik a nyarad? :) (ez akkor, ha már kicsit ismerősebbek vagytok)


Én ezekkel indítok.

2015. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elmondod neki, hogy miért is írtál rá. Hogy szépnek találod, és szívesen megismernéd, stb. Es elkezdtek majd beszélgetni,a többi meg majd jön magától.:)
2015. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egy-két beszélgetési téma jól jönne ha írnátok olyanok amiket be lehet venni ha elakad a beszélgetés kínos csönd értitek:D olyasmiket amik jók és sokat lehet róluk beszélni így elkerülni a kínos csendet
2015. aug. 12. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!