Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csajok (normális fiúk is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok (normális fiúk is esetleg)! Ti szerintetek egy viszonylag érzelmesnek mondható srác hogyan reagálna erre?

Figyelt kérdés

Vettem egy gyűrűt neki,persze nem egy nagy valami,ès szeretnèm valahogy meghitten nekiadni,beleszőve az èrzelmeim

Rólam tudni kell,hogy egyszerűen imádom ès már nem tudom nèlküle elkèpzelni az èletemet,1 ève ès 4 hónapja vagyunk együtt

Gondoltam arra,hogy úgy adom oda,hogy azt mondom,hogy minden szavam komoly lesz amit kiejtek a számon de a válaszod csak akkor lesz komoly,ha te is ugy akarod ès erre megkèrnèm èn a kezèt

Csak nemtudom hogyan reagálna rá,vagy esetleg van jobb őtletetek?



2016. febr. 21. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi van? Fiunak ne vegyél gyűrűt...

Ha meleg vagy akkorse

2016. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajándéknak baromi jo egy gyűrű

De a megkeres a kezet resz na az bizar

En furán ereznem magam ez bu zisan

18/F

2016. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :) igen,tudom hogy hordaná a gyűrű,meg egy nagyon egyszerű,de nemtudom,hogyan adjam oda neki sajnos :/ ez az egy ötletem volt ès ènis fèlek,hogy ő mit gondolna

Esetleg valami őtlet?

2016. febr. 21. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hordaná és szeretné, akkor add neki szimpla ajándékként. Viszont én nem tudom mit mondanék arra, ha megkérnék a kezem, főleg fiatalon. Szerintem jó ajándék, de várj még a kézkéréssel.
2016. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia :)

Bocsánat hány évesek vagytok? Csak azért mert ha még nagyon fiatalok, akkor benne van a pakliban hogy a lány meg fog ijedni. Ahogy látom te sem vagy benne 100% biztos, hogy igent mondana, mert nem tudod hogy reagálna rá.

A gyűrűt nem feltétlen eljegyzésiként is oda lehet neki adni (persze ha ezek a szándékaid akkor úgy), de lehet egy jelkép is amitől nem fog megijedni de folyton te fogsz eszébe jutni róla , és majd később egy igazira cserélni.

Szerintem egy romantikus együtt töltött nap után add neki oda, készíts neki vacsorát és közben a gyertyafénynél el is mondhatod neki az érzéseidet :))) majd a gyűrű.

2016. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem hordok ékszereket, de örülnék, ha nekem akarnának ilyen legleletést szerezni. de hogy a párod hogyan reagál rá, az attól függ, hogy ő hogyan is érzelmes. azt sem tdhatjuk, hogy a házasságról mit gondol és hogy nem tartja-e túl korainak az eljegyzést. sajnos ezt csak te tudhatod róla, de nekem nagyon szép ajándéknak tűnik...
2016. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszoló: én vagyok a lány :)

17 vagyok ő pedig 18 :) nem eljegyzésre gondoltam,hanem ezzel tudatni vele,hogy ha ő ezt feltenné én tutira örülnék neki

már sokszor beszélgettünk a témáról,hogy milyen is lenne együtt élni és igazából ő is sokszor mondta már,hogy jó lenne ha úgy érne haza munkából,hogy otthon vacsival várom (gyakorlatos a suliba) meg ilyesmi,szóval a házasság téma már nem egyszer felmerült (tudom,néhány személynek ehez fiatalnak fogunk tűnni,de mondjuk az érzéseinket nem tudom úgy átadni nektek)

hát nemtudom hogyan lehetne megoldani azt,hogy vacsit főzök neki,mert meglepni eddig nem nagyon sikerült,legutóbb az anyukájával összebeszéltem,hogy megyek hozzájuk péntek délután,nem árultuk el neki,anyuja hazavitt a busztól és a párom az előszobában ült és mikor beléptünk csak azt kérdezte,hogy mondja-e azt,hogy nem sejtette :D

szóval nemtudom mivel lehetne úgy igazán meglepni :) ezért gondoltam,hogy az "eljegyzem" dolog az még visszatekintve az igazi eljegyzésnél vicces is lenne,hiszen ez a fiúk dolga :) de nemtudom mi lenne a reakciója :S

esetleg még valami ötlet?

az eddigieket köszönöm :)

2016. febr. 22. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!