Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez már mondható normális, nem...

Ez már mondható normális, nem visszataszító felsôtestnek? Kép

Figyelt kérdés

Az a helyzt, hogy pár éve el voltam hízva valamennyire, és azóta egszerûen nem tudom elfogadni magam. Muszáj ismeretlenek véleményét kikérnem, mert nem szeretetbôl beszélnek. Eléggé el vagyok keseredve, mert nagyon szeretem a sportot amit ûzök, de így, hogy nem vagyok valami izmos, nem érzem magam sportembernek. Gyakran látom magam csoffadt, vékony, izomtalan zsíros girnyónak, de mások azt mondják rendben vagyok. Néha én is normálisnak látom, de elég gyakran gusztustalannak, ezért gátlásos vagyok.


Mindenkit kérek, hogy a lehetô legôszintébben válaszoljon, ha az a véleménye, hogy visszataszító, vagy, hogy izomtalan, zsíros, vagy bármi, azt is írja le, mert muszáj lenne, hogy normális önképem legyen..


Próbáltam egy nem túl elônyös, és nem túl elônytelen képet csinálni, amin nagyjából úgy nézek ki kint élôben.


[link]


18f



2015. okt. 21. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele, nem visszataszító.
2015. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
62%
Egyáltalán semmi baj nincs vele! Szerintem ez sokkal vonzóbb testalkat mint a gyúrjunk es együnk porokat hogy nyaron jol mutassunk a strandon :D látszik hogy azert ilyen az alakod mert sportolsz! (Y)
2015. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van a felsőtested és férfias arányaid vannak. Jól látod, hogy talán az önképeddel van a baj, mert azzal van. 21l
2015. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a felsőtested! :)
2015. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

nyomj be egy kis syntholt, a melledre eddz sokat!


Figyelj a kajára!

2015. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy csoffadt, izomtalan zsíros girnyó. Szerintem semmi baj a testeddel. (Külön plusz pont az értelmes fogalmazásért és a jó helyesírásért. :D ) 33N
2015. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Arányos vagy,nincs gond a testeddel.Mit sportolsz?
2015. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sem visszataszító, sem csoffadt, sem izomtalan, sem zsíros nem vagy. Szerintem teljesen okés.
2015. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok!

Igazából csak azóta látom ilyen negatívan magam, amióta el voltam hízva, azóta elég gátlásos vagyok. Na meg más annyi sporttól mint én sokkal szálkásabb, jobban néz ki, de ez van, nem mindenki lehet genetikailag csúcsszuper.

Hogy mit sportolok? Úszok ( egyesületben ).

2015. okt. 21. 22:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visszataszító. A hasad remek, a mellkasod nekem személy szerint nem jön be, de ez csak az én ízlésem (a teljesen laposat szeretem :) ), nem vagy undorító. Ne arra alapozz, hogy manapság a Michelin-babává gyúrt simaagyúak számítanak menőnek, a tisztességes sportágak ízlésesen izmosítják az embert.
2015. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!