Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a lány is szeret-e engem vagy legalább is szimpatikus vagyok-e neki? És én milyen jeleket tehetnék neki?

Figyelt kérdés
A lányba szerelmes vagyok és nem vallottam be mert még alig ismerjük egymást.Hetente pár mondatot beszélünk,együtt járunk sakkra.Még csak 1-szer sakkoztunk.Egyszer beszélgettünk facebookon én kezdeményeztem és nem köszöntünk el egymástól és enyém volt az utolsó szó,mivel arra nem reagált semmit és tudom,hogy látta.Van a barátom aki útján megismertem a lányt és nem tudom,hogy barátok-e vagy legjobb barátok.A barátommal jóba vagyunk, amikor a felhozta a szerelem témát azt mondtam,hogy nekem nem tetszik senki,de ő is ezt mondta.Meg azt,hogy nem kell neki barátnő.(Gondolom csak egyelőre,mert előbb vagy utóbb mindenkinek kell egy barátnő.)És még azt szokta mondani,hogy kéne nekem egy barátnő.Döntöttem és ha megkérdezi,hogy tetszik-e nekem valaki akkor elmondom,mert én nem merem és kínosan érzem magam,de még akkor is össze kell szednem magamat,mielőtt elmondanám neki.

2016. febr. 22. 18:50
 1/4 anonim válasza:

szia:) nos csak a nézz bele a lány szemébe :) az sok mindent elárul. Az is jó jel, ha nevet vagy sokat mosolyog rád. Légy egy kicsit bátrabb és ne hagyd, hogy a barátod lecsapja a kezedről!

Viszont arról is győződj meg, hogy a lány többet akar e. Ha igen, akkor nyert ügyed van. :)

15/L

2016. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy a barátomnak kellene,mert kb 3 vagy 11 éve ismerik egymást ezt nem tudom.Ennyi idő alatt csak megszerezhette volna,ha a barátom szerelmes belé.16 éves vagyok a barátom 19 éves a lány 18 éves.Ma meg amikor megláttam a lányt nem tudtam,hogy mit beszéljek ideges voltam és furán beszéltem.
2016. febr. 22. 20:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik "barátomnak" elmeséltem,hogy tetszik egy lány átküldtem neki linkbe a lány facebookját.Ma meg mondtam neki,hogy szenvedek a szerelemtől,erre meg leállt beszélni a lánnyal,hogy segítsen nekem,de így lehet tönkre tette a baráti körömet.Szóval úgy látom,hogy csak azt tehetem,hogy iszok egy kis piát,hogy ne legyek feszült először beszélnék a barátommal, hogy mit gondol erről és utána meg a lánnyal,hogy tisztázzuk a helyzetet.Szerintetek ez jó ötlet lenne?
2016. febr. 22. 23:20
 4/4 anonim válasza:

Szerintem jó ötlet lenne...

Lényeg hogy nézd a lány mozdulatait,tekintetét,reakcióját

2016. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!