Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de még nem ismerjük egymást, és addig nem akarok megismerkedni amíg nem tudom hogy szimpatikus vagyok-e neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én kilencedikes vagyok, a lány tizedikes, és egy suliba járunk, egy busszal. Az autobusz-állomáson mindig engem sokott nézni, és amikor ránézek, ilyen 10 mp múlva elfordul. Ő szerintem nem ismer engem, de én tudom a keresztnevét. (mellesleg unokatesóm osztálytársa a lány, de ő nem akar vele összehozni)

De amint felszállunk a buszra, már nem néz rám, suliban sokszor elment elöttem, de akkor is csak egy pillantást vet rám. Szóval nemtudom hogy szimpatikus vagyok-e neki, vagy sem, és pofára esni meg nem akarok (főleg úgy hogy azt sem tudom hogy van-e pasija).

Mik lehetnek az árulkodó jelek, hogy szimpatikus vagyok neki, vagy sem?


2015. nov. 25. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ertek, hogy szimpatikus? Ha arra gondodz, hogy tetszel-e neki kulsoleg, azt ennyi infobol mi se tudjuk megmondani. A szimpatia tudummal csak olyan emberek kozott alakulhat ki, akik mar egy bizonyos szinten ismerik egymast.
2015. nov. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért.
2015. nov. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zubi12345 válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok szinten 9.-es vagyok es 10.-es lanytettszik de a te dolgotz adott beszelgess vele reggel vagy "veletlen" ulj melle a buszon es akkor csak szoltok egymashoz egy ket szot. Vagy egy hosszabb szemezes utan reggel irj ra facebookon. Es sokmindent kiderithetsz rola az unokasodtol. Sok szerencset baratom XD
2015. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem bátran szólítsd meg, vagy ha az nem megy, jelöld be faebookon és írj neki...sokat nem veszíthetsz és szerintem értékelni fogja a lány...hajrá ;)
2015. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Buszon a lány mögött ültem és láttam hogy messengeren valami fiúnak szíveket küldöz szóval már esélytelen... :/
2015. nov. 27. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:
es ha az a rokona volt? :D
2016. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!