Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
Elveszítettem életem legfontosabb emberét. Nem tudom hogy mihez kezdjek? Hogyan tudnám túl tenni magamat a szakításon? Ő volt a mindenem. Az a legnagyobb baj hogy mindennap látom az új barátnőjével.

2016. febr. 22. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
16/L
2016. febr. 22. 20:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Elhiszem hogy rossz. Mond meg neki hogy hiányzik. Hogy szeretnéd ha visszajönne ( a barátnőjével ne törődj csak ha haragudni fog akkor kérj bocsánatot)


Szerintem meg fogják érteni mind a ketten a helyzetet.😉

2016. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pizza 🍕🍕🍕


Szerintem lépj túl a dolgokon, ha már új barátnője van akkor próbáld meg elfelejteni a srácot. Lezárult egy korszak, csinálj úgy mint a kapcsolatotok előtt. A tini kapcsolatok nem nagyom tartanak tovább max egy évnél, nem maradnak meg és lesz belőlük együttélés stb. Biztosan lesz még valakid (én is itt vagyok hello), akivel akár évekig, ha nem életetek végéig együtt lesztek, csak tovább kell lépned.


Sok sikert a továbbiakban! És sajnálom a negatív dolgokat amiket megemlítettem!

2016. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ő azt mondta, hogy már nem szeret. Múlt héten szakítottunk, és neki már péntek óta új barátnője van..
2016. febr. 22. 21:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat ☺
2016. febr. 22. 21:21
 6/6 anonim válasza:

Tudom hogy most nehéz.

Nekem is az volt.

Mindenről ő jutott eszembe de hidd el fog múlni.

Legyél sokat emberek között mozdulj ki legyél barátaiddal beszélgess szervezzetek közös programokat.

Ilyenkor a legrosszabb egyedül lenni és agyalni.

Hidd el lesz másik. Lesz jobb.

2016. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!