Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiú aki nekem nagyon tetszik és karate edzésen szoktam látni és most lesz egy verseny amin már ő nem indulhat de viszont én sem fogok csak barinőmet fogom bemelegítneni és azért megyek.És szeretnék vele összejönni szoktunk szemezni edzésen de én többet akarok.És ha lesz ez a verseny ami egy elég nagy terembe lesz nemtudom hogyha elkezdődik a verseny akkor már amikor mindenki megy a maga dolgára akkortalán beszélgessek vele vagy sétáljak😄vagy nemis tudom lécci segítsetek hogy mit hogyan csináljak!!
2016. febr. 23. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali!beszélgess vele sokat, utána meg majd alakul minden :)
2016. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hat, probalj meg vele beszélgetni a sportról ilyesmi.. Közös témáról aztán megisneritek egymást.. De ez megy mar magától. :)
2016. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah csak nem egy nagy dumagép tipus a srác szóval örülök majd ha 5 percet tudok vele beszelni.
2016. febr. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!