Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma a barátom a suliba megcsóko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a barátom a suliba megcsókolt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2016. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt a kérdés?

Fel meri válalni mindenki elött hogy ,,igen! Én szeretem és kész!" Örülnék ha az én barátom is ilyen lenne.

2016. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:
100%
Nagyszerű, gratulálok, és? Én is megszoktam csókolni a buszmegállóban a barátnőmet, meg akárhol máshol is. Sosem érdekelt, mások mit gondolnak közben. Szeretem, és felvállalom, de szerintem ez igazán nem nagy dolog.
2016. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki! Legalabb nem tagad le.
2016. febr. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Na most gondban vagyok. Vagy idősebb vagy és ilyen buta vagy, ami elég baj, vagy fiatal vagy és egy átlagos butaság van benned, viszont ha vagy 12 éves vagy akkor miért csókolózol? wat? Amúgy suliban*
2016. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Wtf?!?! Egészségetekre!
2016. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!