Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen virágot vegyek első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágot vegyek első találkozásra?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk, hogy a kedvenc színe a kék.


A neten ismerkedtünk meg, de már (jó) egy ideje beszélgetünk skypeon, írogatunk messengeren minden nap.

Csokrot, vagy szálat vigyek? Elsősorban vörös rózsában gondolkodtam, esetleg valaki valami mást ajánlana, vagy maradhat ez?

Válaszokat köszönöm előre is.


2016. febr. 26. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha házához mész és úgy viszed el akkor jó ötlet csak a virág. (vagy ha autód van és a végén oda tudod neki adni, máskülönben tartogatnia kellene egész nap.) Vörös a szerelem jele. A virágárusoknál lehet kapni festett kék rózsát, de szálanként olyan 1000 forint. Én vennék neki egy szálat, mellé valami apróságot, de talán első találkozásra fölösleges a nagy hűhó.
2016. febr. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szál vörös rózsának nagyon fog örülni. Én azt vennék. :)
2016. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És esetleg, ha mellé vinnék még egy normális, rendes bonbont?
2016. febr. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!