Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány szál vörös rózsát vegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány szál vörös rózsát vegyek első találkozásra?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg, első találkám volna vele.(sokat beszélgettünk már skypeon)

Ha 7szálat veszek, az mennyire néz ki "jól" egy csokorban? Szerintetek a 7 szál az megfelelő volna?


16/f

16/l


2016. febr. 25. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál is nagyon szép szerintem,ízlésesen becsomagolva:)
2016. febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, gondolkodtam rajta, de azert minimálisan megszeretnem adni a módját. :)

Nem szeretnék sokat sem, de keveset sem. Azért gondoltam, hogy talan a 7 megfelelo volna.

2016. febr. 25. 00:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem ne haragudj, de az túl sok...

egy szálat illik, ha nagyon romantikusan gondolod, másrészt ha már az első alkalommal túl sokat veszel azzal túl korán megmutatod, hogy mennyire fontos neked és el fogod riasztani.

Az egy az az udvariassági minimum és maximum... Aztán később majd meglátjátok...

2016. febr. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Igen. Egy szál bőven elég.
2016. febr. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vörös rózsából 1 is túl sok első randin. Nagyon nyomulósan hat.



"Az első randira általában nem illik vörös rózsát vinni, mert a hölgy rögtön arra gondolhat, hogy le akarják “támadni”. Az első alkalom a megismerésé, nem kell azonnal a szeretet virágát vinni. Ilyenkor egy szál virág az illendő, általában az évszaknak megfelelő. Ma viszont egyre elterjetebbek a holland hajtatott virágok (tulipán, frézia, jácint) amik szinte már egész évben kapható és így akár télen is megajándékozhatjuk vele a randevúra hívott hölgyet. A szín kiválasztásánál is figyelembe kell venni hányadik alkalommal találkozunk a hölggyel. Első alkalmakkor a rózsaszín és pasztell színek (barack, krém) a helyénvaló. Sokadik találkozáskor erősődhetnek a színek, persze addigra már ugyis kitapasztaljuk melyik szín a kedvence. Sokan tévhitben vannak a sárga színt illetően. Az idősebbek az irigység színét tartják a sárgának, ma viszont a gazdagság színe."


[link]

2016. febr. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1, azaz egy szál is bőven elég, sőt!
2016. febr. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenkinek a válaszokat. Értékeltem. Akkor 1szál lesz.
2016. febr. 25. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vöröset, hanem mondjuk fehéret vagy rózsaszínűt, vörös nem illik első randira, az már a lángoló, szenvedélyes érzelmeket jelképezi. [link] Itt a szálak számának szimbolikus jelentését is leírják.
2016. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

waow utolsó, ezt nem is tudtam.. király vagy :)

#2

2016. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!