Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szedjek fel egy számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjek fel egy számomra "tetszetős" csajt?

Figyelt kérdés
Ma egy bálba láttam egy szàmomra szèp csajt aki nagyon bejött nekem.Mikor mosolyogtam valamin és véletlen rá néztem akkor nem fordult el hirtelen hanem nézett engem. Mit tippeltek hogy szedjem fel a csajt.

2016. febr. 27. 02:13
 1/4 anonim válasza:
Kérdezd meg ,hogy meghivhatod-e valamire és ezt nem veszi- e tolakodásnak.
2016. febr. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csajozni nem nehéz... mondasz pár szép szót és odáig van érted... találni egy normális csajt na az nehéz
2016. febr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg aztan fent tartani az erdeklodest na az se eppen konnyu
2016. febr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 not__found :( válasza:
Közhelyes lesz de gondolom tudod hogy van ez az úgynevezett 5 másodperces szabály, bármilyen hülyén hangzik de tényleg így van. Ha mondjuk szemezel egy csajjal tegyük fel mindegy milyen helyen 5 másodperc szemkontaktus után nem mész oda hozza, nem szólítód le akkor bukta. Utána mar minden másodperccel egyre jobban fogsz parázni mert érzed hogy gaznak / furának tartja hogy késlekedsz aztán inkább oda sem mész ez lesz... Szóval vagy mersz vagy akkor ne is álmodozz! :)
2016. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!